Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Colos magas fiúként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Colos magas fiúként hogyan szerezzek barátnőt? Mindenkinek az arányos átlagmagasak kellenek?

Figyelt kérdés
192 cm vagyok és ha változtathatnék magamon,akkor alacsonyabb szeretnék lenni,mondjuk 175-180 cm között.Olyan szerencsések ezek a fiúk,szinte ideális arányokkal rendelkeznek.Nekem pedig a karjaim,lábaim aránytalanul hosszúak,a vállam túl széles.A ruhák is mind idétlenül állnak rajtam,ami pedig az egyik elképzelhető legnagyobb hátrány a lányok szemében,mindegyik a menő,divatos öltözködésű,175-180 magas fiúkra bukik.
2014. máj. 2. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Állítsd már le magad végre, te ostoba.
2014. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van egy ismerősöm aki 192 magas én 188 vagyok szóval majdnem ugyanaz. azt ajánlom egyél többet és gyúrd ki magad.. legyél kb 92-95 kg izmos ...
2014. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sportolj. Kondiz. A test arányaidat korrigálhatod. A ruházkodás: Magazinok, internet. Férfi weboldalak. stb..
2014. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Tedd még ki ezt a kérdést még ma vagy 20szor, lécci.. kösz.
2014. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen,ezt a legkönnyebb mondani,hogy gyúrjam ki magam 95 kilóra,annyi a büdös életben nem leszek,max csak full zsírosan,egyszerűen nincs hozzá genetikám és pénzem sem.szoktam sportolni és kondizni egészséges keretek között,de vékony maradok...
2014. máj. 2. 12:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magas pasikat.... sokkal inkább mint a 175-180cm magasakat :)
2014. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Étvágy növelő. Olyan 3000Ft lehet. Vállalj mellék munkát. Vagy nem tudom passz. Az a gond veled hogy mindent egyből akarsz. Szállj már magadba. Némelyik kondis gyerek 1 évig gyúr egy kis izom ért. Ha nincs pénzed akkor dolgozol. Vagy mi van most. Állj már fel a földről, az élet kiütött.
2014. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is 190 centi fölött vagyok nekem is rohadt hosszúak a karjaim lábaim de még a csontjaim is gyengék! karom lábam vékony mint egy vastagabb seprűnyél gerinc ferdülésem van a jobb lábamat össze akarják csavarozni a csípőmet megdrótozni! So? Még is megvagyok elégedve magammal
2014. máj. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én lány vagyok 16 éves én is nagyon szarul érzem magam amikor piszkálnak hogy milyen magas vagyok, hány kiló meg ilyenek és az összes barátnőm kisebb nálam meg vékonyabbak, nagyon szar érzés csak megyek az utcán és beszólógatnak amugy 171 cm vagyok..:(
2014. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

azzal, hogy sajnálod magad jobb lesz?

ha lenne önbecsülésed, lenne csajod is, ilyen hozzáállással még jó, hogy a kutya nem áll veled szóba

2014. máj. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!