Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam neki? Vagy mit...

Elmondjam neki? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem azért ezt majd valaki elolvassa és ír egy NORMÁLIS választ... A helyesírási hibákért előre is elnézést szeretnék kérni, csak telefonról vagyok


Tehát nekem van egy "legjobb barátnőm" akivel már nagyon rég óta ismerjük egymást (9,5 éve) és mostanában nem olyan a viszonyunk egymással. A suliban alig beszélünk mert ő mindig mással lóg, az én társaságomat nem hogy nem keresi hanem leszarja (már bocsánat), hogy velem mi van. És igazából az, hogy én már nem szeretnék lenni a legjobb barátja, csak ezt nem tudom hogy mondjam el neki, mert ha mondok neki bármit is akkor már besértődik meg stb... És őt valamiért mindenki jobban szereti (nem vagyok féltékeny, valljuk be nem egy szépségkirálynő, ahogy én sem de m1) de ez már kicsit idegesít, hogy reggel mindenki oda megy hozzá, megölelik minden nekem még köszönni sem köszönnek... És hát én szívesebben barátkoznék fiúkkal (nem azért mert pasizni szeretnék, vagy, hogy fiús vagyok csak szerintem a fiúknak jobban ki tudom önteni a szívem.. na értitek) és hát ezt meg a többi barátnőm sem díjazná de m1 ... Ja meg hogy hogyan tudnék barátokat szerezni? Nem a suliból mert ott csak bunkók vannak ... De visszatérve az eredeti témához: én szeretem meg mimden (barátként) csak hogy észre sem vesz meg semmi. Régen óra után autómatikusan oda mentünk egymáshoz és egész szünetben csak ketten beszélgettünk... De most mégcsak egy mondatot sem beszélünk. Elmondani meg nem tudom hogy mondjam mert akkor bedurcizna és tudjátok úgyis "neki van igaza" ebbe esetleg tudnátok nekem segíteni? Válaszokat előre is köszönöm



2017. szept. 20. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A "legjobb barátnőd" konkrétan egy kétszínű, köpönyegforgató *@*&#. Mivel le sem szarja a fejedet, ezzel kifejezte, hogy a továbbiakban nem óhajt veled tovább barátkozni. Én a helyedben egy percig sem törném magam érte. Ha mégis beszélnél vele, akkor röviden, pl: -Látom mostanában megfeledkeztél rólam. Légy boldog az új barátaiddal, majd én is találok magamnak. Szevasz.
2017. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rossz a mentalitásod. Oké, nem beszéltek már úgy mint régen, azonban te is odamehetsz hozzá, sőt, a többi osztálytársadhoz is. Nem hiszem, hogy a suliban mindenki bunkó lenne. Én is ezt hittem, aztán kiderült, hogy mégsem olyan bunkók. Ne várd el, hogy mindig csak veled foglalkozzanak, nyiss az emberek felé. És igen, neki mindenki köszön, mert lehet, hogy, bár nem egy szépségkirálynő, azonban a kisugárzása pozitív hatással van a körülötte lévőkre. El sem hiszed milyen ereje van a kedvességnek és mosolynak. Saját tapasztalatból mondom.

Szóval, ahelyett, hogy siránkozol, hogy veled nem barátkozik és nem foglalkozik senki, inkább menj és keress te is új barátokat. Beszélgess többet az osztálytársaiddal, légy kedvesebb, és hanyagold a durcizást.

2017. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oda szoktam hozzám menni, de akkor sem foglalkozik velem.. próbálok vele barátkozni de annyira bunkó velem... Ma is pl. Az volt h ő elkezdett velem bunkózni (fogalmam sincs miért pedig nem is beszéltünk) aztán én egyszer visszaszoltam neki hogy ne legyen olyan bunkó és egyből besértődött és elment... Én igen én próbálkozom barátkozni, azt nem mondtam hogy MINDENKI bunkó lenne... Persze vannak barátnőim is csak az lett volna a kérdés, hogy hogyan monjam el neki, hogy nem annyira szeretnék már a legjobb barátja... Nincs is annyira közös témánk... Engem jobban érdekelnek a lányosabb dolgok, őt ezek pl. Semennyire nem édeklik
2017. szept. 21. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!