Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam neki?

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmtől nagyon eltávolodtam, és inkább egy másik barátnőmmel vagyok jóba! Azért távolodtunk el mert már teljesen más az érdeklődési körünk óvoda óta ő a legjobb barátnőm, de így hogy jött a serdülőkor, ő meg még mindig olyan gyerekes és buta és idegesítő, nincs közös témánk és nem tudok vele semmiről se beszélni, már inkább a másik barátnőmbek szoktam elmondani a dolgokat, vagyis ő amúgy ott van velem amikor ezek a dolgok történnek, de a "legjobb" barátnőm az sose jön el velem sehova és sose buzdít semmire! Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, a legjobb fiúbarátommal fogadtunk hogyha azzal a fiúval nem jövök össze akkor az egész osztály előtt azt mondom , hogy "szerelmes vagyok Lalikába" (Lalika egy gusztustalan osztálytársunk) és a "legjobb" barátnőm meg amikor mentünk haza elkezdi "készülhetsz a mondókádra Lalikáról" olyan bunkó lett velem! Elmondjam neki hogy eléggé bunkó volt és ezzel (a mondattal) rohadtul megbántott?!? 13/L

2016. nov. 9. 20:29
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%

"ő meg még mindig olyan gyerekes és buta és idegesítő".

Szerintem próbáld meg azt, hogy végiggondolod, amiket a kérdésben leírtál, vajon mennyire gyerekes, buta és idegesítő dolgok. 13 évesen ugyan nem tartom valószínűnek, hogy az objektivitás bármilyen kezdetleges formában szóba jöhet, de próbáld meg. Amúgy ja, mondd el neki, hogy bunkó volt, legalább rájön, hogy nem kellene foglalkoznia veled. Jót tennél vele, talán lehetősége lesz olyan emberrel komoly barátságot kötnie, aki tiszteli is, nem csak magasról néz le rá.

Te pedig "jöjj össze" vagy alázz meg egy másik embert, ahogy elnézem, mindkét lehetőséggel csak saját magadat hozod borzasztóan kínos szituációba.

Hm. És mindjárt 21.00, holnap suli, gyerünk aludni.

2016. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz-e, vagy tényleg ötlettelen tizenhárom éves lány vagy, de persze, mondd meg neki, és semmi értelme belemenni ilyen fogadásokba, a Lalika is ember, ha pedig komolyan érdekel az a srác, ne köss fogadásokat rá a legjobb fiú barátoddal.
2016. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázz meg mást szépen kérlek :) ha másért nem az én keedvemért :) Nem kell felcimkézni h legjobb barátnő, eltávolodtatok ennyi. És tényleg gondold át miket írsz és ki a gyerekes :)
2016. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!