Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondjam a barátnőmnek?

Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Voltam a barátnőmnél, akinek van egy kamasz fia. Megyek a folyosón a mosdóba, erre kijön az egyik szobából a kamasz (15 éves) fia, és megcsapta a fenekem! Először nem szóltam, majd haboztam, de nem tudom.

2016. nov. 28. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Édes vagy. De ne akarj felnőttként kamuzni, gyerek vagy még. Értem én, hogy hajtasz a kiírt kérdésekért kapott pontokra, meg unatkozol is... de a fogalmazásod és a témaválasztásod lebuktat azonnal, legalábbis felnőttek előtt. Írj ki kamukérdéseket tini témákban. Vagy még jobb, törd a fejed és írj ki valódi kérdéseket. Menni fog, ne add fel.
2016. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12-nek nézel? Úgy látszik, de vagy a 12! Bocsi, hogy sietve fogalmaztam! Ja, de nehogy már én kérjek elnézést!
2016. nov. 28. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is kamu, de azért válaszolok:

Ha nagyon zavar, akkor mellékesen megemlítheted neki egy beszélgetés alkalmával.

2016. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen ez eléggé kamunak tűnik. Nem túl valószínű ez az egész sztori.

Szerintem te is 15 vagy vagy esetleg 17-18 de nem akarlak megbántani ezzel.

Ha mégis felnőtt vagy, akkor szerintem mond meg a barátnődnek és beszélj a kamasszal, ha pedig valójában gyerek, akkor beszélj a barátnőddel, hogy hagyjon békén téged a tesója.

Ha meg nem zavar, akkor hagyd annyiban.

Ha felnőtt vagy és 30 évesnél idősebb akkor elnézést a tegezésért.

2016. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De milyen jó a fantáziája:) kedves kérdező: javaslom kezdj el naplót írni!
2016. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!