Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viszonyulnál a barátodhoz...

Hogy viszonyulnál a barátodhoz ezek után?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, az egyik legjobb barátod milliomos lesz, de úgy igazán, dollárban. Luxus nyaralásokra megy, sokat utazik, sikeres, egy palotában lakik, stb...


Hogy viszonyulnál ezek után a barátodhoz, ha ő ugyanúgy viszonyul hozzád mint eddig, csak az élet színvonala változott meg?


Irigy lennél rá? Megpróbálnád lehúzni? Meghívatnád magad vele? Esetleg más?


(tudom, nincs túl nagy realitása ennek, de engem ez a szituáció érdekel)



2017. szept. 22. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sosem voltam ebben a szituációban, így nem 100% a reakcióm... De magamat ismerve nem sokat változtatna a dolgokon. Talál többet húznám az agyát, meg viccelődnék vele emiatt, de féltékeny nem lennék.. Engem jobban vonz a kétkezű munka ára, mint "szerencsepénz". (Mert ugyebár az emberek nem lesz csak úgy egyik napról a másikra dollármilliomos...)
2017. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*ember (bocsi, autoc.)
2017. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!