Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti keresnétek a barátotokat?

Ti keresnétek a barátotokat?

Figyelt kérdés

Szóval van egy elég friss (2-3 hetes) netes barátom, akivel tök jól kijövünk, nagyon szimpatikus. Sajnos elég sok problémája van, mindig próbálok megértő lenni, megpróbálok tanácsot adni egyes esetekben. Igazából minden nap amint a suliból hazaértünk megint beszélgettünk, de 3 napja egy pár órás beszélgetés után írt, hogy nincs kedve most senkivel beszélgetni. Én írtam, hogy oké, megértem, békénhagyom, de ugye nincs nagy baj? Válaszolt, hogy köszöni és hogy ne higgyem azt, ez nem ellenem irányul.

Igazából gondoltam majd ír, ha már van kedve társalogni, de nem így lett. Megkérdezzem, hogy van-e esetleg valami baja? Vagy hagyjam, hogy ő keressen?



2017. szept. 24. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megkért, hogy ne keresd akkor ne keresd. Akkor se, ha már soha nem fog keresni.
2017. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én keresném. Mert most lehet hogy azt hiszi egyedül van. Egy próbá megér. Veszíteni nem veszíthetsz. ☺ Hajrá!
2017. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 10 perccel a kérdés kiírása után írt.:D
2017. szept. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!