Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet az oka hogy sok éves...

Mi lehet az oka hogy sok éves jó barátság után az egyik fél teljesen elhanyagolja a másikat?

Figyelt kérdés
Ha a másik keresi, ilyen tök semmitmondó kifogásokkal jön, hogy fáradt, dolga van. (mindenkivel előfordulhat, de ha valaki fontos nekem, akkor valahogy megoldom hogy szakítsak rá egy kis időt) Aztán persze megígéri hogy majd ekkor ráér és megbeszéljük, aztán persze utána sem keresi az embert. Eddig próbáltam jóhiszemű, de most már tényleg úgy érzem hogy lekoptattak, és nem értem miért.
2017. szept. 24. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen már nem vagy fontos neki. Van ez így. Rengeteg barátság megszűnik, elhalványul az idő előre haladásával. Változnak az emberek, új ismerőseik lesznek, új érdeklődési köreik, stb.
2017. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!