Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó barátság ez...

Szerintetek jó barátság ez így? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki elég határozott természetű, és néha elég erőszakos tud lenni. Nem veszi észre de sokszor figyelmen kívül hagyja azt, hogy másnak mi a jó vagy nem is érdekli. Sokszor van, hogy megkérem, hogy valamit ne csináljon de mégis megteszi mert neki abból előnye származik. Én nem igazán tudok magamért kiállni és ha néhanapján össze is vitázom vele akkor is az lesz a vége, hogy úgy tesz mintha mi sem történt volna és lerendezi egy perc alatt. Ráadásul folyton mondja nekem, hogy őt mennyien szeretik és milyen népszerű ( mellesleg az emberek fele nem kedveli csak ezt nem merem/akarom neki megmondani) és tényleg nem tudom mit kezdjek vele mert a barátom és nem akarom megbántani de ez így nem jó.

Ötletek?

16/L



2017. szept. 30. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm. Egy darabig tűrtem, aztán eltávolodtam tőle. Megváltozni az ilyenek nem igazán tudnak. Inkább előbb érdemes otthagyni őket.
2017. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló

Mire gondolsz kinövés alatt? Hogy majd később nem leszek vele jóban és megoldódik?

Vagy te is azok közé tartozol akik mert elolvassák hány éves a kérdés írója beskatulyázzák hogy na ez is éretlen. Amennyiben az utóbbi kérlek ne is írj választ

2017. szept. 30. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet kinöni- tapasztalat. a tesom barátnöje volt ijen. mitöl ijen mi a családi háttere mijen pszihologiai valamije van mi a horoszkopja tornázik

beragadt a kérdöjelem.

2017. szept. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elemezd ki sok téren. írd le ezeket. majd vezesd valahogy rá h megváltozzon- de ugy csináld h mintha az ö ötlete lett volna, mert csak így megy bele.
2017. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3, A reakciód is bizonyítja, hogy éretlen vagy... Nincs kifejlett személyiségetek. Függetlenül attól, hogy mennyire hiszed magad intelligensnek
2017. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

6 én egyetlen szóval sem mondtam hogy ez valakinek a kifejlett személyiségjegye simplán leírtam egy problémát ami jelenleg foglalkoztat illetve kifejeztem nemtetszésem azok irányában akik pusztán a kora miatt minősítik le a kérdezőt. Valamint nem értem, hogy ha nincs használható válaszod miért írod le?

U.I.: kifejezetten intelligens egyénnek tartom magam :)

2017. szept. 30. 23:13
 7/11 A kérdező kommentje:

;)Kriszti

éppen azon gondolkoztam, hogy összeírom a pontos problémákat mert ugye ha nem tudok konkrét példát felhozni az nem túlzottan szerencsés.

Köszi a választ :)

2017. szept. 30. 23:16
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont h igen inteligensnek mutatkozik a kérdezö. Nagyon okos lehetsz, mivel jol leírtad a problémát.

Privátba is írhatsz.

Legelsö amit jol kikompenzálhatunk az a neve és jelentése.

születési éve és annak -majd rájössz ha megírom.

horoszküpja eleme személyiség jegye.

2017. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na meg amit elöbb írtam azok.
2017. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondj konkrét példát arra, amikor figyelmen kívül hagyta az érdekeidet.

Ha amúgy nem sérteget téged, és kiáll az igazad mellett, ha úgy esik, akkor semmi probléma. Ha nem, akkor ő csak egy haverod, semmi más.

17f

2017. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!