Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hagyott ott a barátnőm?

Miért hagyott ott a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az volt,hogy ma iskola kört futottunk és eddig mindig elől futottam ő meg követett mert a másik két lb-m lassabban tud futni és ő meg 5-öst akart,de én közben majdnem elájultam.Nagyon görcsölt a hasam(a menszesztől) és én meg ott futottam mellette és egyszer már nem bírtam és szinte összerogytam,és csak egy kevés fényt érzékeltem,ami egyre sötétebb volt még rajta kívül ketten futottak el mellettem és csak a 4.ik lány állt meg.Miért nem segített csak ennyire a jegye érdekelte volna?

2017. szept. 28. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Üdv a földön ilyenek emberek is vannak.


A nők alapból is gec**bek egymással.

2017. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azt tudtam,de akkor is az egyik legjobb barátnőm volt,de most mélyen csalódtam benne.
2017. szept. 28. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szóltál neki, észrevette egyáltalán hogy nem vagy jól?
2017. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És szóltál neki, hogy nem vagy jól? Lehet azt gondolta, csak szusszansz egyet. Elájultál, leültél vagy mi történt mégis? Értelmesen írd meg a problémád!
2017. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen észrevette,mert szóltam neki.
2017. szept. 28. 20:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Hirtelen görnyedtem le és a falhoz támaszkodtam,de alig birtam azt a párlépést megtenni,majd ugy csusztam le ülésbe.
2017. szept. 28. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Látom, le estél a Mennyországból, és ráadásul pofára.

Üdv közöttünk, a földön.


Gondolkozz el az emberei kapcsolataidon, és jegyezz meg egy valamit: ami akkor ott történt, az egész életedre való tanulságot hordoz. Elmagyarázom.


Lesz olyan kérlek, hogy valószínűleg nem mindig leszel a toppon: anyagilag, vagy érzelmileg, stb. Vannak olyan emberek a földön, akiknek fontos, hogy olyan barátaik legyenek, akik velük egy illetve felettük legyenek anyagilag. S ha te éppen olyan történik, ami miatt neked mondjuk - nem lesz munkád, vagy lesz ugyan munkád, csak kevesebb pénzt fognak adni, mint azelőtt - akkor kérlek szépen lesz olyan valószínűleg, hogy 1-2 barát hol volt, hol nem volt. Ez csak egy szimpla egyszerű példa volt.


Ezt a napot jegyezd meg, amikor ez történt veled. Amikor te a menzeszed miatt összeestél, és ő futott tovább.


Egyebek mellett azonban el kell mondjam, hogy az ő magatartását a vázolt felállásban érthetőnek lehet mondani, abból a szempontból, hogy ha pl. az olimpián a futók futnak, s az egyik össze esik, akkor nem foglalkoznak vele valószínűleg a többiek: hanem futnak tovább.


Szóval fel a fejjel, és máskor óvatosan, óra előtt ha lehet akkor jelezd a tanárnak a lehető legprivátabban hogy "ma erőteljesen vörös napom van", "jelenleg a nő ügyeim miatt nem hiszem hogy képes leszek az ön által kért teljesítményt nyújtani a tanórán", stb. (Jó szándékkal írtam amit írtam, nem pedig trollkodásból.)

2017. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


"Pavuk Tíra a 3000 méter döntőjében megállt, hogy felsegítse az elesett társát, ezzel szinte feladta a versenyt. A közönség szeretetét viszont elnyerte."

2017. okt. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Elképesztő sportszerűség: egy magyar gátfutó tettén ámul a világ - videó"


[link]

2017. okt. 1. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudta, hogy nagy a baj, valószínűleg azt hitte csak kifáradtál.
2017. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!