Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy online...

Miért van az, hogy online barátkozni akarok, de férfiak barátkozás helyett romantikus érdeklődésbe kezdenek átmenni?

Figyelt kérdés

Irogatok egy-egy emberkével, erre fel kezd erősen olyan érzésem lenni, mintha romantikussá kezdene alakulni az egész csevegés, pedig nem kerülnek elő hétköznapitól különbözőbb témák...


Nem értem...


2017. okt. 2. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációban vagyok, csak én a lányoknál érzem ezt. Barátkoznék de a többség sajnos burkoltan célozgat mennyit keresek és van-e autóm, ha meg van akkor milyen. Ahhoz képest hogy régebben milyen jól lehetett barátkozni itt az oldalon is és máshol a neten most már van aki ha nem írod meg neki milyen autód van nem is ír vissza. Szomorú de itt tartunk. 25F
2017. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Alap esetben a pasik nem akarnak a nőktől semmit párkapcsolaton kívül, és azt hiszik, hogy a nők is ilyenek, ezért van, hogy gyakoriak a félreértések a férfi-nő barátságok közül. Lehet, hogy te teljes jogú barátodként tekintesz egy férfira, míg neki ez úgy jön le, hogy te csak lelki szemetesládának használod, vesztegeted az idejét a hülyeségeiddel, miközben még csak nem is vagy hajlandó szexszel jutalmazni a "fáradozásait".

Ha barátkozni akarsz a neten, akkor keress inkább lányokat, az a biztos...

2017. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon értek egyet, a hozzászólásokon. nekem nincs abrátnpm,s ehaverom, . Én bárkivel szivesen barátkozom. Ez független a szexuális vonzalomtól. Leegyszerűsitem:

Van mondjuk egy srác aki nem akar mondjuk sörözni ökörködni, fin..ásokat szaglászni és azt mondja elég. Inkább nem barátkozik senkivel, Aztán átpártol a női nemhez, barátkozni de hangsúlyozom, nem nőkkel, hanem nővel, Tehát ha mondjuk egy srácnak van 10 barátnője, de egyikkel sem létesít szexuális kapcsolatot akkor a srác valszeg meleg. Vsizont ha egy barátnő, van , és előtte megbeszélik, hogy nincs sezxuális vonzalom, akkor nem úgy fognak egymásra tekinteni, hanem barátként. A nők általában jobban tudnak vsielkedni minta férfiak. A férfiak meg jobbak a térlátásban műszaki dolgokban. Igy kialakulhat abszolút egy nagyon jó abrátság férfi és nő között,. Nekem is volt, csak én aszeuxális vagyok mondjuk:D Vagyis nem asezxuális , hanem tulzott szorongó félelem, tehát én félek attól ha engem akárki is hozzám ér, vagy simogat, vagy akármi, ez egy ritka betegség, ami nekem még nem múlt el pedig már 25 vagyok, igy én szivesen abrátkozom, akár nővel is. tehát akkor én ritka vagyok ::)

2017. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!