Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs étvágyam ezután, bar...

Nincs étvágyam ezután, bar nem érzem úgy, hogy fájna?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit érdekes történet. 16/L vagyok. Elkezdtem beszélni messengeren egy fiúval akivel azutobbi napokban aztán találkoztam is. Ez volt az első randim. Elég félénk voltam. De aztán engedtem egy kicsit. Vele volt az első csokom. És ennél tovább nem jutottunk mert nem engedtem. Amiután aztán olyan visszataszitó lett.

Másnap reggel rairok egy Sziát. Nem ír vissza, de látta. Majd este meg kéddezem, hogy mit csinál. Erre sem ír semmit. Folyton nézegettem és gondolkodtam vajon miért nem ír vissza. Véletlenül küldtem egy hangulatjelet,aztán irtam hogy bocsánat, ez véletlen volt.

Ezt is látta de nem írt vissza. És már harmadik napja nem ír semmit. Hagyom, ha nem, akkor nem. Ez van nem eröltetem.

Viszont fennebb elmondtam, hogy nincs étvágyam. És nem tudom miért. Nem viselt meg annyira. De nem vall rám, hogy ne legyen étvágyam. Szerintetek mitől van?



2017. okt. 2. 17:23
 1/1 PumPumka!! válasza:
Leht hogy a csalódottságtól mert ha te nem akartál valamit amit ő igen akkor nem erőlteheti de utána meg rosszul esett neki és te lehet hogy emiatt csalódtál benne!
2017. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!