Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbántottam valakit akivel...

Megbántottam valakit akivel eddig jól elvoltam, szerintetek visszatér ezután?

Figyelt kérdés

Na itt az a lényeg hogy a munkában már lassan egy éve annak hogy megismertem

valakit(egy igazán rendes bár idősebb kolléganőt) akivel eddig jól elvoltunk,elhülyéskedtünk, minden titkot megosztottunk egymással de mostanság sajnos észrevette hogy úgy viselkedek vele mintha komolyabb dolgot szeretnék tőle,pedig ez nem igaz,én csak továbbra is jóban szeretnék vele lenni,ezért dícsértem őt, vettem neki dolgokat,segítettem neki, ennek mindig örült ezeknek.

Próbáltam bocsánatot kérni de nem figyelt és ennyit mondott:CSAK KOLLÉGÁK VAGYUNK SEMMI TÖBB ÉS TARTSUK A HÁROM LÉPÉS TÁVOLSÁGOT!

Nagyon magam alatt vagyok még aludni sem tudok miatta :(

Szerintetek ha most várok pár hetet és megpróbálok beszélni vele akkor összejön? A válaszokat előre is köszönöm

21/F


2017. máj. 27. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Több eset lehetséges:


1. Tettél valamit konkrétan, ami megsértette (nem akar veled semmit, de te átlépted a határt, ami neki nem átléphető).


2. Nagyon is akar tőled valamit, tetszel neki, viszont erkölcsileg nem tudja feldolgozni, hogy fiatalabb vagy, ezért úgy döntött, hogy inkább tartsátok a három lépés távolságot. Ebben az esetben pont hogy odáig van érted...


3. Nem akar tőled semmit, és van a láthatáron egy pasi, akivel alakul valami (téged nem avatott be), és már nem kellesz neki, mint közeli barát, mert az intim szférájába már az a pasi került.

2017. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként számomra nem világos, hogy konkrétan megsértetted valamivel?


Mert ha csak úgy a semmi miatt mondta, hogy legyen három lépés távolság, akkor jogod van azért megtudni, hogy miért, ha már olyan jóban voltatok. Ezzel odaállhatsz hozzá.

2017. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából én csak annyit kérdeztem tőle hogy fáradt-e? Mondjuk ez délelőttös héten volt, olyankor mindig komolyabb egy kicsit,szóval nem értem,talán az lehet a baj hogy túlságosan nyomultam és többet foglalkoztam az érzéseivel a kelletténél.

Ja és nem hiszem hogy más pasi lenne a dologban ugyanis van családja,azért akarok a barátja lenni bár ha most egy kicsit mérges rám :(

2017. máj. 28. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!