Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is elitéltétek volna?

Ti is elitéltétek volna?

Figyelt kérdés
8 éves baratságom ért véget a napokban. Azt hittem igazi barát de nem 2napja elmesélte hogy ö ugy ismerkedik hogy férfinek adja ki magát és mikor találkozott nökkel akkor derűlt ki ö is nő és állitása szerint mindenki elment vele. Nem birtam tovább a barátja maradni ti is elitéltétek volna?

2017. okt. 5. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze nem szép dolog amit csinál azonban egy barátságot megszakítani más randizási szokásai miatt erős .
2017. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem igazán értem. Ha én egy pasival akarok randizni, és egy nő vár, attól még nem fogok bebuzulni. Szar kamus a tyúk.
2017. okt. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez az egyik oka hogy ki tettem mert 1 lehet kamu 2 ha igaz akkor is undoritó hogy igy ismerkedik
2017. okt. 5. 12:15
 4/10 A kérdező kommentje:
Söt rá is kérdeztem nem e vágták pofán aki meg látta azt mondta nem .én tuti megtettem volna
2017. okt. 5. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hazudós embereket nehezen viselem úgyhogy én is megszakítottam volna a kapcsolatot vele.
2017. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kamuzik, a másik meg egy agresszív barom. Szerintem remek páros lennétek, madarat tolláról.
2017. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azt csinál amit akar.

Nem azért barátkozok Józsival mert fára szokott mászni, hanem mert ő Józsi.

Te kb. Ezt csinálod, otthagysz valakit mert fára mászik, és az neked nem tetszik hogy mit csinál a másik, ha azt csinálja ami neked tetszik akkor lehet a barátod.

Válogatós hisztis kisgyerek vagy.

2017. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is volt olyan barátnőm középiskolában aki pasiként ismerkedett. Volt egy második facebookja, ott csak olyan képei voltak, amiken emós fiúnak nézett ki.
2017. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azért ez elég szélsőséges megoldás. Meg is lehetett volna beszélni. Mindenki csinál hülyeségeket az életben. Az ember azért oszt meg valamit a barátjával mert pont tőle azt várná nem ítélkezik. Nyilván vannak olyan fokú törvény szerinti bűncselekmények ahol nem lehet nagyon toleránsnak lenni. Ez nem az. Ha meg kamuzik, akkor mondd meg neki hogy ez kamu szerintef :D. Te még sosem hazudtál?
2017. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!