Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, előfordult már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már veletek hogy egy srácot külső alapján elítéltetek vagy lenéztetek úgy hogy egy szót sem beszéltetek még vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok rá büszke, de párszor már előfordult. :S 19L
2011. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
63%

óóó de szemét vagy.

19f

2011. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen vasalt hajú, csőgatyás, konzervcipős díszb*zikat alapjáraton elítélem, mert aki a külsőségek terén követi a divatot, az más téren is. Nekem meg nem hiányzanak a sablonosított tucatgyártmányok. Bocs.
2011. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy csúnyaságért vagy ilyesmiért nem bélyegzem meg, mert arról ő nem tehet. Harmadik voltam.
2011. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ááá soha. na szerinted? amúgy meg nem fogják bevallani.
2011. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a

-vasalt vagy festett vagy melírozott hajúakat

-csőgatyás konzervcipősöket

én is elítélem. ne menjen a többiek után.. az ilyenek megjátsszák magukat és mindent a többiek miatt tesznek! akit szeretni fogok az egyéniség lesz, önmaga, nem egy tucatmajom!

nemtudom mennyivel előző válaszoló, a szívemből szóltál! bárcsak kihalnának ezek a csőgatyások...DDDD

2011. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamóca.. ***** válasza:
100%

jajaja

nem stílusra, mert az nem érdekel. de ha valaki igénytelen, vagy túl "igényes" vagy akármi akkor simán.

2011. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb taszított.
2011. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenkivel beszélgetek, aki normálisnak tűnik, külsőtől stílustól függetlenül. De ha nem jön be külsőre, akkor nyilván max csak barát lehet valaki.
2011. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, lehet hogy gonosz dolog, de akkor is.
2011. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!