Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálhat ilyenkor a lány...

Mit csinálhat ilyenkor a lány barátom?

Figyelt kérdés

Van egy közösségi oldalon szoktunk beszélgetni (mivel van valakije, aki gondolom nem örülne nekem xD) És ott csak én vagyok meg neki ismerősnek (és csak az én képeimet láthatja), viszont úgy hetente 3x látom hogy este felé belép úgy 15 percre, de nem ír semmit... (ha akar valamit ír, csak így nem szokott belépni)

szerintetek mit csinálhat?



2017. okt. 5. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát mi honnan tudnánk, kérdezd meg tőle
2017. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És ha khmmm, tudod... perverzkedik? :P

nem lenne kínos?

2017. okt. 5. 19:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
" lány, barátság, szerelem, perverzió"
2017. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
a lány barátot nem modjuk véletlenül barátnőnek?
2017. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, mivel van valakije. És én elég messze lakok tőle, viszont bejövök neki... na akkor ez milyen kapcsolat?
2017. okt. 5. 20:05
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Erőlködés.
2017. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem ártana ha a kérdésre válaszolnál, és nem arra hogy milyen a kapcsolatunk miközben aligha tudsz róla valamit :P
2017. okt. 5. 20:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te magad kérdezted, ennyi eszed van, hogy olyan kérdést teszel fel amire nem érdekel a válasz? Annyit tudok róla amennyit elmondasz, ez alapján válaszolok, ha nem mondasz el róla eleget az a te hibád, magadat hibáztasd a szegény válasz miatt.
2017. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De milyen erölködés?
2017. okt. 5. 21:02
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg vár,hogy te rá írj, vagy várja az ihletet, hogy mit írjon neked/ nem mer rádírni, addigis hátha megkönnyíted az ő dolgát, és te írsz rá; esetleg a képeidnél időzik. Szégyellős, nincs ötlete, nem akar semmit, maga se tudja, mit akar, fáradt de nézegetni a képeidet még van ereje, energiája; esetleg másokkal is chatelhet akár más programokban is, akár sima chatprogramnak is irkálhat, ahol robot válaszol.
2017. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!