Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon fáj, szorít, mit tegyek?

Nagyon fáj, szorít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és nincsenek barátaim.


Az idén lett 2 csaj barátom, de sajnos elárultak engemet. Fejemhez vágták, hogy én egy tanyasi suttyó vagyok meg halálba kívánták a családomat. Előttük nem vtak barátaim.


Rájöttem, hogy nagyon szeretem Őket és nem tudok tovább lépni. Próbálok ismerkedni, de senki sem olyan mint Ők, senki nem mozgat meg, senkit se tudok megszeretni. :(


Mit tehetnék még? Egyedül nagyon rossz lenni, elég súlyos probléma, hogy nincsenek barátaim.


2017. okt. 7. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem őket szereted, hanem azt hogy nem voltál velük egyedül.

Ezt annyira sokan félreértelmezik saját magukban, például egy nő akivel beszéltem egyetlen ember volt életében aki kedves volt vele, azóta megőrül érte. De nem őt szerette soha, hanem azt hogy ő foglalkozott vele, amit kapott tőle.


Ha elfogadnád magad, szeretnéd magad, nem szorulnál arra hogy mások szeressenek téged akkor őket is el tudnád felejteni.

Annyit tudsz tenni hogy gondolkodsz, elemzed magad, megérted magad mit miért érzel, hogy ne szenvedj.

2017. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad igy kapaszkodni senkibe . Hervasztó mikor valaki nem tud mit kezdeni magával . Allj neki sportolni vagy dolgozni es alakulnak lehetösegek esetleg
2017. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része genyózik a gyengébbel. Szard le őket legyszi.
2017. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!