Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? (Hölgyek)

Mi a baj velem? (Hölgyek)

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, úgy gondolom senki sem szeret. Elmondom mi fáj a legjobban. Élőben bármikor odamegyek valakihez, legyen az fiú vagy lány, szívesen beszél velem.. Facebookon ráírok, megjelölöm vagy bármi és nem érdekli. Még ha nem néznék ki jól, elismerném, hogy a külsőm miatt nem szeretnek! De nem! Senki nem érdeklődik irántam. Éppegy hónapja lett vége egy 8 hónapos kapcsolatomnak, azóta sem érdekli senkit, hogy mi van velem, vagy hogyan történt. Leráznak az emberek. Esetleg képet privátban küldök, de meg vagyok győződve, hogy nem a külsőm miatti probléma. 20/F

2017. okt. 9. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért lett ez 'hölgyekre' leszűkítve.

Élőben senki sem fog, aki illedelmes, az nem, elküldeni, hogy most nincs kedve beszélni vele.

Attól, hogy élőben kedves volt, nem feltétlenül szeretne ebből többet, ha csak párszor beszéltetek, nem fog visszajelölni feltétlen.

Fenn tartod azokat a kapcsolatokat? Te érdeklődsz irántuk?

2017. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bármit teszek, nem tartozom a közösségbe. Hiába is akarok, számos eset van, hogy beszél egy társaság, odamegyek, szólok és senki nem hallja
2017. okt. 9. 19:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küldj képet . Nem lehet ,hogy csak beképzeled ,hogy nem szeret senki ? Én évekig ebben a tévhitben éltem. A szem sok mindent elárul ....
2017. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És mi van ha ennek semmi köze a kinézetedhez? Mi van ha úgy gondolják a személyiségeddel van baj?Lehet túl sok vagy nekik,túlságosan akarsz "barátkozni" és lehet jó pofát vágna,de közben nem érdekled őket. Nem akarlak lelombozni,de ha jól is nézel ki és a személyiségeddel sincs baj,ráadásul van önbizalmad,akkor valószínű,hogy nem koptatnának le.
2017. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha egy körben nem vagy szimpatikus, a kinézeteddel nem érsz sokat.
2017. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
srácok! én egy szóval nem mondtam hogy annyira nagyon jól nézek ki. azt mondtam, hogy a külsőmmel nincs baj szerintem, nem ez taszítja el az embereket. a személyiségem pedig nem ismerheti egy ismeretlen ember
2017. okt. 9. 20:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hölgy, de előfordulhat, hogy nem a kinézeted miatt nem érdekelsz másokat?


Legalábbis a pasik 99,99 % biztos, hogy nem az alapján választ havert, hogy hogyan néz ki a másik.


Nyilván, ha ellenkező neművel barátkoznál, akkor más szitu.


De ha megnyugtat, küldj képet és válaszolok őszintén, hogy ez a hátráltató ok-e?


Egyébként korábban nem ért visszautasítás ilyen téren?

Változott esetleg valami?

2017. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jaa hogy fészbukon nem válaszolnak? Ki nem $z@rja le?


Peti nem problémázik a fészbuk lájkokon.

Peti magasról f0sik a visszajelölésekre.

Petinek NINCS fészbukja.

Legyél te is Peti!


Egy olyan problémával küzdesz amit SAJÁT MAGADNAK KREÁLTÁL!

2017. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Akkor minden legalább második ember így volna ebbena f acebook központú világban! Jó Petinek! Én is gondolkoztam hogy kitörlöm.. De a mai világban akinek nincs, az nem számít embernek
2017. okt. 9. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a facebook-on lehet csak rengetek információt megtalálni, és első számú kommunikációs csatornává vált.

Ha nem vagy fent, rengetek mindenről lemaradhatsz.

2017. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!