Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a baj velem? (Hölgyek)

Mi a baj velem? (Hölgyek)

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, úgy gondolom senki sem szeret. Elmondom mi fáj a legjobban. Élőben bármikor odamegyek valakihez, legyen az fiú vagy lány, szívesen beszél velem.. Facebookon ráírok, megjelölöm vagy bármi és nem érdekli. Még ha nem néznék ki jól, elismerném, hogy a külsőm miatt nem szeretnek! De nem! Senki nem érdeklődik irántam. Éppegy hónapja lett vége egy 8 hónapos kapcsolatomnak, azóta sem érdekli senkit, hogy mi van velem, vagy hogyan történt. Leráznak az emberek. Esetleg képet privátban küldök, de meg vagyok győződve, hogy nem a külsőm miatti probléma. 20/F

2017. okt. 9. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ha facebookon ráírsz, főleg ha csak bejelölöd,akkor nem érdekli az embereket?Mit érdekelje?Nekem is az a véleményem,hogy sok lehetsz,nem csak olyan közvetlen emberek vannak ,mint te ,vannak zárkózottabbak is,akik azt még nem veszik lespanolásnak ha mondjuk bejelölöd a facebookon.A külső pedig nem számít tényleg,sok ember a humorával népszerű,vagy vesz le egy lányt a lábáról és nem az arcberendezésével vagy a testével.Azt látom rajtad,hogy nincs önbizalmad ezért fókuszálsz annyira a külsődre.Az sem mindegy mivel szólítasz le valakit,vannak nagyon àtlátszó dumàk na és gyanús,megbízhatatlanságot sugalló (főleg idegenként csak úgy odamenni),az sem mindegy alkalmas-e,pl egy buszra siető lányt ne szólíts le.
2017. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is kicsit rámenős vagy.

Attól, hogy kedves veled, nem feltétlenül kell bejelölni, irogatni rá.

2017. okt. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy élőben kedvesek veled nem azt jelenti, hogy puszi pajtik vagytok ...facen meg ha nem ha nem reagálnak vissza neked, akkor meg mi van?! Sok vagy nekik.Rámenős. Senki se szereti a rámenős embereket. Meg ne a külsőd érdekeljen, mert tudtommal senki sem kinézetre választ barátokat. A viselkedéseddel lehet baj. Nem a külsőddel...
2017. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...azt elfelejtettem, hogy az önbizalom a legfontosabb, ami egy kicsit látszik is, azon, amit írtál, hogy jól nézel ki..

Szerintem, egy kicsit visszafogottabbnak kellene lenned. A volt kapcsolatod meg nem érdeklik, vagy legalább is úgy gondolhatják, hogy ők rájuk nem tartozik csak rátok. Vagy rosszul esne neked, stb.

27F

2017. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!