Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Introvertált vagyok, nagy szükségem van a csendre és nyugalomra, de szívesen barátkozom. 1-2 barátnőm van, de sajnos nagyon ritkán tudunk találkozni, rajtuk kívül 1-2 netes barát.

Dolgozom, egyetemre járok, edzésre járok. Kedves vagyok általában, meg is szólítanak az emberek, de valamiért "a folytatás" elmarad, valószínű nem úgy válaszolok, ahogy várnák


26n


2017. okt. 14. 16:00
 1/5 anonim válasza:

Folytatáson azt érted, hogy miután beszélgettetek egy kicsit, nem fejlődik tovább a dolog, vagy nem megy a beszélgetés? A barátságok kialakulásához kell egy közös nevező, munkatársakkal, szaktársakkal ez megvan, ha kicsit nyitottabb vagy feléjük, kölcsönös szimpátia megvan, akkor egyszerű a dolog. Most nyilván írhatnék olyan módszereket barátokat keresni, mint új hobbi, Tinder, vagy különböző egyesületek, de ezek biztos eszedbe jutottak már, és most esetleg magadban keresed a hibát. De így azért nehéz hasznos tippeket adni, ha van kedved írj rám, nekem elég jól megy az ismerkedés az életben.

20f

2017. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A beszélgetés már nem megy, mert utálok a semmiről beszélni, ilyen általános dolgokról :D
2017. okt. 14. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Privátra miért nem válaszolsz, elárulnád?
2017. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A beszélgetés már nem megy, mert utálok a semmiről beszélni, ilyen általános dolgokról :D"


Hát pedig így nehéz lesz :D Én is pont ilyen vagyok, habár én tök jól érzem magam egyedül is.

2017. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok...

Nekem sincs fogalmam arról, hogy miért nem alakult még ki igazi barátság senkivel, de ez van, sajnos a barátokat nem lehet keresni, csak találni lehet. Majd jön ha jön, erőltetni sem szabad, mert én pont amiatt voltam boldogtalan, hogy stresszeltem azon, hogy miért nincsenek igazi barátaim..

2017. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!