Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek számomra...

Hogyan szerezzek számomra megfelelő barátokat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülye kérdés, de nem megy. :)

Vannak barátaim, alapjában társasági lény vagyok, de nem tudok olyan embereket találni, akik intelligencia szintemhez felérnek, és komolyabb dolgokról lehetne beszélgetni. Tudomány, technika, gazdaság, valami jó bizniszbe kezdeni, ...

Minden barátom és ismerősöm a munkásosztály része, csak marhulni, röhögni lehet velük. Persze mindez jó, de hiányoznak az életemből olyan emberek, akikkel egyről a kettőre lehet jutni barátilag, anyagilag, ...

Gépészmérnöknek tanultam, programozással foglalkozom, hobbi szintem elektronikával is, építettem egy házat, gyakorlatilag mindent én csináltam, falazás, villany, víz, központi fűtés, ...

Magam építettem egy napkollektort, hozzá vezérlést. Három nyelven beszélek és még hármat tanulok. Hát azt hiszitek találok valakit, akivel tudnám gyakorolni a beszélgetést. Fent vagyok egy csomó oldalon, de vissza sem írnak.

A lényeg, hogy szinte bármiről tudok/szeretek beszélgetni, nem pedig mindig csak marhulni. Lehet, hogy beképzeltnek tűnök, de nem vagyok.

Folyton és segítem a barátaimat, de én elakadok valamivel, egyszerűen nincs, aki tudnak segíteni, csak fizikai munkában. Online barátokkal is beérném, tehát nem érzem nehéznek, de mégsem megy.

Ez ez első kérdésem, így nem tudom mi fog látszódni, ezért: 33 éves családos férfi vagyok közepes anyagi helyzettel

Na reggelig tudnám írni a monológomat. Már ez is jól esik, hogy leírom. Még szerencse, hogy nem vagyok depressziós típus. :)



2017. okt. 13. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:

apám hasonló ember, mint te, de ő mindig talál megfelelő beszélgető partnert


én szintén programozó vagyok, nem vagyok jártas ennyi dologban, ettől függetlenül sok emberrel tök jól eltudok beszélgetni jó pár témában

barátilag és anyagilag is találtam megfelelő társakat, te valamit nagyon rosszul csinálsz

akikkel hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozunk velük többször beszélgettünk különböző témákról, oktatás, politika és hasonló dolgok

én nem mindig vagyok jelen a beszélgetésben, de tudományos, gazdaság és politika elég gyakori náluk ahogy láttam (online beszélgetünk írásban és mikrofonnal is)


szerintem te vagy nagyon ellenszenves vagy másoknak, vagy csak nem jó helyen ismerkedsz


programozóként meg nem tudom hogyan nem találsz olyan embereket akikkel lehet haladni, én webfejlesztéssel, játékfejlesztéssel, mobil app téren is jó pár embert találtam akik nem csak beszélnének, hanem konkrét projektekbe akartak bevonni, vagy épp csak munkát ajánlottak

nézz szét hobbi fórumokon, ott biztosan találsz partnereket akikkel tudsz kialakítani ilyen kapcsolatot

2017. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!