Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy csak akkor...

Miért van az, hogy csak akkor élem túl a munkahelyen, ha távolságtartó vagyok és rideg?

Figyelt kérdés
Amint picit is megnyílok, máris hátba szúrnak, megsértenek, kibeszélnek stb. Pedig mások is megnyílnak és egymást látszólag egész jól elfogadják és nem mondanak egymásnak bántót. Engem pedig miért beszélnek ki a hátam mögött, amikor még okuk sem lenne rá, mert abszolút nem szolgálok rá. Komolyan és keményen dolgozom, csak a saját dolgommal ás a feladataimmal foglalkozom. Tényleg fogalmam nincs mi kivetnivalót találnak bennem. 30/F
2017. okt. 19. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megírtad a választ.

Mert csak a saját dolgommal ás a feladataimmal foglalkozom. Tényleg fogalmam nincs mi kivetnivalót találnak bennem.

Bezzeg ha leülnél a sok primitív prolival csevegni meg pletykálkodni az sok infantilis nyomorult poénjaikkal együtt,akkor te is "jócsávó" lennél.

2017. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 59-es nagyon jókat ír, már egy ideje figyelem a kommentjeit az emberek kategóriában. Ritka az ilyen, hogy ezen az oldalon olyan emberre bukkanok akinek élvezet az írásait olvasni.
2017. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Színpad a világ, és színész benne minden ember.
2017. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3


Ez amúgy feltűnt nekem is, de mégis ennyire nagy bűn nem részt venni benne?

2017. okt. 21. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!