Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan kezeltek munkahelyen...

Ti hogyan kezeltek munkahelyen valakit aki nem beszédes, nem kezdeményez kommunikációt és nem nagyon kíváncsi a kollégákra?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy viselkedtek vele, hogyan viszonyultok hozzá? Zavaró, irritáló? Nem veszitek észre? Esetleg megpróbáltok valaki mást beszervezni a helyébe?
2017. febr. 21. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok, bár annyira nem vészes."Lazább", kedvesebb emberekkel kezdeményezek néha, de vannak, akik előtt valamiért nem vagyok képes nyitottabb lenni.Még nem zavart különösebben senkit.Akit érdeklek, az hozzám szól.Akit meg nem érdeklek, annak úgyis mindegy...
2017. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen: Kérdezek tőle valamit munkaügyben, ő meg válaszol. Nem kötelező neki brahiznia, úgy van vele, hogy nem azért jár be. 🙂
2017. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2


Értem én ezt, de azért általában abból gond szokott lenni ha valaki nincs beilleszkedve. Előfordul, hogy a rövidebbet húzza munkamegosztás terén stb. Mert ugye akkor nem kérdezik meg tőle, hogy neki mi felelne meg leginkább.

2017. febr. 21. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapesetben egyszerűen békén hagyom. Ha úgy érzem, valamiért érdemes lenne vele beszélgetést kezdeményezni, persze megpróbálom, de nem forszírozom.

Ha csinálja a dolgát és amúgy sem túl beszédes a munkaköre, mi a probléma?

2017. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem beszélek szinte senkivel pedig az összes munkatársam jó fej. Sajnos a munkán kívül nem nagyon tudok miről. Ha kérdeznek szívesen válaszolok akár hosszabban is, de magamtól csak úgy nem kezdeményezek beszélgetést mert nem tudom miről. Dobjak be random egy témát? Általába hülyén jön ki...
2017. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi szivatni szoktuk az ilyeneket. Aki nem kepes kiallni magaert es nem taplraesett elegge az nem valo ebbe a kozegbe. Egyikunk sem az anyucija, hogy terelgesse meg megmondja mikor mit csinaljon. Ha kino a toke akkor marad, ha nem akkor megy.
2017. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!