Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kerül, miért távolságtar...

Miért kerül, miért távolságtartó a fiú barátom?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb baratok ez a fiu, mar a baratsagunk kezdete ota szoros a kapcsolatunk. Mindig jol elvoltunk egymassal, hulyeskedtunk. Ha talalkoztunk, oleles, puszi, vigyor, minden. Kb 3 hete, egy kozos buliban voltunk. Mindketten ittunk (tudom, nem mentseg), es hat, elcsattant egy csok. A buli utan hazakisert, es annyit mondott, hogy "Maradjon koztunk, a baratnom kinyir." Oszinten szolva jot mosolyogtam rajta, nem volt banto. Kb azota viszont szinte nem is lattam, mintha kerulne. Nem ir, nem hiv. 2 napja talalkoztunk utoljara, amikor hazaindult, nem is koszont.:) Miert lehet ez? Bestelni akarok vele, de szemelyesen, de szinte lehetetlen. Miert valtozhatott ennyire meg?

2016. márc. 1. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Növessz agyat, és megtudod a választ :)

Amúgy ha nem sikerülne magadtól rájönni: bánja a dolgot, és ez már koránt sem fér bele egy barátságba, úgyhogy ne is várd, hogy ezek után minden olyan szipi-szupi lesz köztetek. Sőt az sem lepne meg, ha ezzel megszakítana minden kapcsolatot veled. Te meg keress magadnak egy szingli pasit.

2016. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!