Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ezt feldolgozni,...

Hogy lehet ezt feldolgozni, ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés

Most kerültem gimnáziumba, ahol nem a legjobb osztályközösségbe kerültem, nagyon sok nem szimpatikus és fura osztálytársam van. Ez így a nagyon jó általános iskolám után már alapból nehéz, de egyre többet látom, hogy a legjobb barátnőim, akikkel ugye együtt jártam oda és évek óta szoros barátság fűz minket össze, kezdenek elpártolni és új társaságot találni.

Nekem ez nagyon nehéz, mivel, igaz, hogy van pár lány akikkel úgy elvagyok a gimiben, de nem az igazi, nem olyan barátnős kapcsolat az egész, míg a legjobb barátnőm úgymond másokkal osztja meg a szeretetét és másokkal tervez közös programot stb.

Szörnyű ezt látni, és nem tudom hogyan tudnám ezt elfogadni.

Szoktunk beszélgetni, meg nagyom ritkán összehozunk találkozókat, de már nem olyan ez az egész, mint régen.


2017. okt. 20. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, szoros barátságok nem 2 hónap alatt lesznek. A régi barátnőiddel sokat nem kezdhetsz, ha ők nem akarnak már tőled semmit. Viszont a mostaniakkal tölts annyi időt amennyit tudsz. Egy idő után egyre jobban megismeritek egymást és lehet még jobb barátaid lesznek! :)
2017. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!