Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képtelen vagyok feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok feldolgozni és beletörődni abba, hogy a nagy szerelmek, egymást szerető emberek is megcsalják, becsapják egymást (? )

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ez nekem is magas. Mármint, ahogy kezdek felnőni, egyre többet tapasztalni a világból, úgy egyre inkább tudatosul bennem a komor valóság. Az, hogy napi szinten látni itt is "Megcsaltam a barátomat/barátnőmet" vagy épp feleségemet/férjemet, és rengeteg ilyet is hallok, amikor elmesélik, hogy hát ez a helyzet és sajnos ma már egyre ritkább az, hogy valaki nem csalja meg azt, akit elvileg szeret.

Én sem akarom sem elhinni sem semmi, de sajnos hogy ez a nagy helyzet. Nem rég beszéltem egy nős pasival erről, ő is elmondta, hogy többször is megcsalta már a feleségét.. Van, amelyik évek óta szeretőt tart. Számomra ez egyszerűen undorító. Nem tudom, hogy képes valaki erre, de nem is akarom megérteni.

2016. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Egy ideig én is undorítónak tartottam. De mivel már 100x belém rúgtak olyanok akiket szerettem, már nem így fogom fel. Ha a jövőben jön bárki csúnyán át fogom verni, és nem fogok az érzéseivel foglalkozni. ;)
2016. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2: Pont itt kezdődik a baj! Miért vernél át valakit, aki lehet, hogy semmit nem árt neked és soha nem is állna szándékában? Csak azért, mert veled is megtették? És arról a jövőbeli párod miért tehet majd? Ez is épp annyira gusztustalan, tényleg nem érzed? Így semmivel nem leszel különb attól, mint aki megcsalja "csak úgy" a másikat, vagyis.. de, lehet hogy még rosszabb is leszel, mert te szándékosan teszed, egy olyan valakivel, aki egyáltalán nem biztos, hogy megérdemli..
2016. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!