Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak fiúkkal?

Hogy barátkozzak fiúkkal?

Figyelt kérdés
Lány vagyok de legtöbbször a fiúkkal jobban kijövök, sokkal többet vagyok fiúk között. Viszont félek hogy ha közeledek feléjük félre értik. Van párkapcsolatom és nem keresek mást, így érthető módon nem szeretném ha félreértenék akár hogy bejelölök valakit facebookon. Vagy csak én komplikálom túl? Nem régen tök jól eldumáltam egy sráccal erre elkezdett félreérthető dolgokat írni,így már neki sem merek írni. Valami ötlet valakinek?

2017. okt. 21. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkoe hogy van párkapcsolatod?ha fiukkal nem mersz beszélni .
2017. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem merek, merek én csak attól félek hogy félreértés lesz belőle, mert azt gondolják mást akarok tőlük.
2017. okt. 21. 16:50
 3/15 anonim válasza:
Effy te vagy az?
2017. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már bocs', de az természetes dolog, ha a fiúk többet akarnak majd. Nincs olyan, hogy fiú-lány barátság, kivéve akkor, ha mindkét fél rossz ligában játszik.
2017. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Értelek. Okki dokki.
2017. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a fiú-lány barátság mindenkinél más.
2017. okt. 21. 17:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondom, nem létezik!!!
2017. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondolom hogy lehet. Pl ha testileg nem jön nem vonzódnak egymáshoz de egyébként meg nagyon jól megértik egymást. Ezt akkor minek hívnád?
2017. okt. 21. 17:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy olyan kapcsolatnak, ami legalább az egyik fél részéről 100%-ban biztosan szerelemmé fog alakulni. Ha egy férfi és nő lelkileg egymásra hangolódik, akkor abból több lesz.
2017. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És ha mindketten párkapcsolatban élnek mással?
2017. okt. 21. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!