Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez lehet kezdeni egy ilyen...

Mihez lehet kezdeni egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Munkatarsamnak a testvérével , régebben mindig jól kijöttem.

Viszont két éve olyan szinten mérges rám , hogy lehord mindennek, a városba kitalált negatív dolgokat terjeszt rólam. És mindezt azért , mert egyszer megvolt beszélve , hogy sörözni megyünk, de vegűl mégse lett belőle semmi ,mert azon a napon ünnepeltem baràtnőmmel az évfordulónkat. Pedig mondtam akkor is , hogy kovetkező nap be lesz pótolva minden. Valamilyen szinten sajnàlom , mert nincsen baráti köre, viszont az már nekem nem tetszik , hogy lehord mindennek. Nem egyszer mentem el hozzà, hogy mondja el mi a baja. De még a házba se enged be. A többi haverom nem szokott ekkora hisztit csinàlni , ha éppen nem érek rá. Az illető 30 éves férfi , én meg 27/F


2017. okt. 23. 07:30
 1/1 anonim ***** válasza:
tök egyszerű! hagyd a fenébe az ilyen embereket! ha legközelebb megkeres téged, hát sz.rd le nagy ívben! majd rádöbben, hogy mi az ábra!
2017. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!