Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak egy új...

Hogy barátkozzak egy új közösségben? 15/L

Figyelt kérdés
Most lettem 9.-es és egy olyan osztályba mentem ahol senkit sem ismerek. Már eltelt majdnem 2 hónap a suliból de csak kb.5 emberrel vagyok jóba, de ők más szakra járnak (összevont osztályban vagyok) szóval elég kevés közös órám van velük. A többiekkel nem nagyon beszélek mert ők már több éve ismerik egymást és szinte mindenkinek van legjobb barátnője az osztályban. Elég félénk es zárkózott típus vagyok. Hogy tudnék beilleszkedni? Nem nagyon merek odamenni hozzájuk mert ők már egy összeszokott tásaság és különben sem tudnék a témához szólni. Mit tegyek? Ti hogy éltétek meg az első gimis évet?
2017. okt. 24. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt találni egy fiút akivel barátok lettünk. Az osztályban de elment mert magántanuló lett sajnos van ilyen . 19F . Ámbár nem muszály csakis itt ebben a közösségben barátra lelni merr szinte itt csak tanulni jársz az a fontos hogy az érettségid legyen meg .
2017. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!