Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem? F

Mit kéne tennem? F

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismertem meg egy lányt akivel azóta nagyon jóban lettunk, bennem felu sem merült a szerelem és szerintem benne se, mostanában úgy érzem hogy valami baja van velem és nem úgy viselkedik mint korábban, éha mint ha kerülne is. Nem először fordul velem elő ilyesmi szinte meg sem vagyok lepődve de nem az a kérdés, hogy mi a baj velem mert erre nem hiszem hogy tudtok válaszolni de ha mégis akkor írjátok le légyszi. A kérdés az, hogy most erre rákérdezzek nála vagy inkább hagyjam békén? Válaszokat elöre is köszönöm!

2017. okt. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te így érzed, akkor kérdezd meg tőle, hogy mivel bántottad meg. Fontos a kommunikáció. :)
2017. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg haragszik e rád, vagy miért változott meg ilysn hirtelen.
2017. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy mindenképp látni fogjuk egymást és ha csak rosszabb lessz attol, hogy kerdezgetem akkor az eleg rossz lenne. Nem lehet hogy rossz nézven veszi?
2017. okt. 25. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem mered/akarod megkérdezni, akkor ne kérdezd. Ha el akarja mondani, el fogja, ha nem és kihúzod belőle az tényleg csak tovább mélyíti az árkot köztetek.


Egyébként ez nagyon idegesítő, én ilyenkor előfordul, hogy tüntetőleg is figyelmen kívül hagyok minden non-verbális jelet, bármiről is van szó, ha nem osztja meg velem, akkor az kizárólag az ő problémája, nem vagyok hajlandó észrevenni, amíg nem kommunikálja rendesen. 23/f

2017. okt. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!