Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm meglopott...

A legjobb barátnőm meglopott es tagadja. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ket egyforma, csak kulfoldrol rendelheto, nem olcso sminkcucc volt az asztalomon amikor ket barátnőm nálam aludt. (Az eset elott kaptam par napja ajandekba es aradoztam nekik hogy milyen jo) Másnap mikor elmentek az egyik már nem volt az asztalon. Megvádolni egyik barátnőmet se szerettem volna, ugyhogy hagytam a francba. Ezutan tobbszor voltam a baratnomnel, de a sminkes cuccait sose lattam. Az egyik nap viszont mikor mentem, kinthagyta a sminkes dobozat az agyan. Egybol kiszurtam a tusomat koztuk. Ki is vettem es elkezdtem nezegetni. A baratnom ekozben feltunoen ram se nezett. Rakerdeztem, hogy honnan van es eleg felosen az elvekonyitott hangjan mondta hogy a nagybatyja hozta neki kulfoldrol, mert megkerte ra. Aztan hanyagoltam a temat, mert o olyan hogyha valamit o mond akkor az ugy is van, kulonben flegma lesz es ugy beszel veled mint egy csicskaval. Veszekedni meg nem szerettem volna. Viszont nagyon zavar, hogy a legjobb baratnom kepes volt ezt megtenni.

2017. aug. 20. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem hagynám a helyedben, hogy palira vegyen, ki ő, hogy csak úgy elvegye ami neked értékes és ebben nem az legroszabb, hogy őt nem akarod megbántani (mellesleg kit érdekel egy tolvaj érzése), hanem magadat alázod ezzel az ő és a saját szemedben is.
2017. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Máskor azt mondod majd hogy a kínaiban milyen jót cuccot vettél, és akkor nem jársz megint így. Tanulj belőle, nem hagysz kint semmi ilyesmit, és nem áradozol hogy az esetleg milyen drága, milyen jó stb. Annyit kellett volna mondanod milyen jó és kész, ha meg kérdezi honnan van, akkor meg a kínaiból.
2017. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, nem kötekedni akarok, de miért kéne hazudnia arról, hogy neki van egy különleges dolga ami nincs mindenkinek. Inkább a barátaidat válogasd meg kérdező és vedd vissza ami a tiéd.
2017. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd, de legkozelebb tudjad, hogy ki a baratod " " :/
2017. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Anno tőlem is lopott tőlem a legjobb barátnőm. Rákérdeztem tőle persze tagadta. Utána még több mindent is lopott. Egyszer a suliban viszont láttam a táskájában az én cuccomat. És szóvá tettem. Akkor is tagadott mindent. De úgy megijedt , hogy tenni fogok valamit , hogy mikor haza értem és este kipakoltam a táskám ott volt amit ellopott tőlem. Míg szüneten voltam becsempészte a táskámba. Azóta már nem a barátnőm. Szóval szerintem mindenképpen tedd szóvá neki én azt javaslom.
2017. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Én visszaloptam volna tőle, de komolyan.

Nekem egyszer a tesicuccom lopták el, azt is visszaloptam. #savage :'D

2017. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megszakítanék vele minden kapcsolatot, - addig legalábbis mindenféleképpen, amíg meg nem gyónja a bűnét és bocsánatot nem kér! A történet folytatása lehet az is, hogy végleg nem fogtok már barátkozni, de aki egyszer lop, az többször is meg foggja tenni! Aki egyszer hazudik, az többször is meg fogja tenni! Aki egyszer hülyének néz, az többször is meg fogja tenni! A tanulópénz a sminkkészlet ára volt, - a "barátnődnek" ennyit ért a kettőtök barátsága. Számomra meglepő inkább az a dologban, hogy a másik barátnőd is lapít, mint s zar a fűben, - szinte kizárt, hogy nem tudott a sminkkészlet eltulajdonításáról, - de az ő esetében azért fennáll az ártatlanság vélelme.
2017. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd szóvá, és vedd vissza ami a tiéd. Oké, hogy a legjobb barátnőd, de az már nem oké, hogy ezért átsiklassz afelett hogy meglopott téged...
2022. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!