Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes lennék a barátnőmbe?

Szerelmes lennék a barátnőmbe?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és van egy barátnőm, akit 1 éve ismertem meg és akivel csak ritkán tudok találkozni. Viszont ilyenkor nagyon jól érezzük magunkat, csomót nevetünk minden hülyeségen, ugyanakkor bármilyen kényes, komoly témáról tök természetesen tudunk beszélgetni. Nem tudom mennyire normális, hogy minden nap gondolok rá ha nem találkozunk, hogy milyen jó lenne ha itt lenne. És kicsit félek, hogy nem szeret annyira, mint én őt és egyszercsak véget ér a barátságunk. Ha belegondolok, akkor viszont őt sem szeretem jobban, mint a többi barátomat. Viszont más barátnőm is van akivel keveset tudok találkozni, de ő valahogy mégsem hiányzik annyira, mint ő. Persze ennek lehet az az oka h 10 éve ismerjük egymást és már nem tud "újat mutatni", de azért jó vele megbeszélni a dolgokat. Lehet, hogy csak azért hiányzik ő jobban, mert rövidebb ideje ismerem és mert teljesen más, mint a többi barátnőm vagy én? Szóval meglehet, hogy az újdonság varázsa a ludas és nem is vagyok szerelmes belé? Hozzátartozik, hogy a lánynak van barátja, de én egyáltalán nem vagyok féltékeny, hanem nagyon örülök, hogy boldogok.

Remélem sikerül kihámoznotok valamit egy összezavarodott tinilány bénán megfogalmazott mondataiból:) A válaszokért előre is ezer köszönet!



2017. jún. 20. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyikőtök az attraktívabb?
2017. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm.
2017. jún. 20. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy szerelmes vagy, mert nincsen benne szexuális vonzalom, testi vágy, egyszerűen csak nagyon szereted, közelállónak, értékes személynek érzed.
2017. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg nem érzek testi vonzalmat, ha megölelem akkor sem érzek szexuális vágyat. Ha jobban belegondolok akkor inkább megtestesítője mindannak amilyen szeretnék lenni: szép, van barátja, van élete, eljár bulizni stb.
2017. jún. 20. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!