Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak egy idegen...

Hogy barátkozzak egy idegen sráccal (barátkozni akarok)?

Figyelt kérdés
Én 14 vagyok ő 16(a hülyék kedvéért mindketten heteroszexuálisak).A suliról kérdeztem,de esetleg nincs sok barátom,így ő lenne az "alany".Hogy kezdjek bele hogy ne tűnjek hülyének.Mert lehet 1 év múlva egy suliba fogunk járni.

2017. okt. 27. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, nekem is van olyan srác, akit szívesen megismernék közelebbről, egyelőre csak barátilag.

Velem is mindig ez van, hogy nem akarok csak úgy odamenni hozzá, és elkezdeni beszélni, mert 100%, hogy hülyének nézne, vagy félreértené a közeledésem. Meg amúgy is, mi a fenét mondjak?

Szóval tanácsot adni nem tudok, de gondoltam szólok, van egy sorstársad.:D


14/L

2017. okt. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát. Próbálj oda járni, ahova ő. Ismerd ki, hogy mit kedvel, mit szeret. Vagy egyszerűen csak sétálj neki a folyosón :-)
2017. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Hát kellemes akarást!

Ha a helyzet értékelhetően körül lenne írva, akkor esetleg valaki tudna is értékelhető módon következtetéseket levonni.

2017. okt. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja ez neten történt gyerekek.Ő más iskolába jár.Középiskolába és ezért írtam hogy lehet hogy egy iskolába fogunk járni.mert én álralánosba járok.
2017. okt. 27. 17:15
 5/6 kén_ ***** válasza:

Nehezen. Ebben a korban a legtöbb fiú nem barátkozni akar. Ez nem azt jelenti, hogy majd leakarják rólatok bűvölni a bugyit, csak azt, hogy dolgoznak a hormonok, a haverok miatt van egy nyomás is, hogy "meghúzzanak egy lányt", szóval érdemes azzal is kalkulálnotok, hogy lehetőleg minél tisztábban közöljétek a szándékaitokat: mondjuk azt, hogy csak barátkozni akartok, semmi több.


21/F

2017. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fiúként a leendő gimimben könnyen ment.Jön ismerősöm ő itt x y ő itt emez ő itt amaz és úgy elvoltunk a csajokkal mintha rég ismernénk egymást:DDDD
2017. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!