Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem lehet megerteni,...

Miert nem lehet megerteni, hogy nem akarok veluk enni?

Figyelt kérdés

Szova husveti ebed van es csomoan vannak itt akiket nem ismerek (pl a testvereim partnerei) es en tokre nem szeretek igy enni, hogy ismeretlenek vannak koztunk.

Amugy is ha olyan ember jon a hazhoz akit nem ismerek inkabb felmegyek a szobamba es ki sem jovok addig amig elment.

Tokre frusztralo, hogy hazajottem 3 napra erre idegenek kozt kell lennem, es akkor fel jon anyukam, hogy menjek le mert mindenki az asztalnal ul. Hat lehet, es biztos mindenki egy bunkonak gondol amit megertek de en nem szeretek idegenek kozt lenni.


20 eves fiu vagyok egyebkent



2016. márc. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Bemutatkozol, és megismered őket. Elég nagy tiszteletlenség vendégekkel szemben az ilyen viselkedés. Rendkívül kellemetlen helyzetbe hozod ezzel a családodat is. Leülsz az asztalhoz, és max nem eszel. De legalább ott vagy. Egy kicsit időnként kell tudni kompromisszumot is kötni. Nem lehet ennyire énközpontú valaki.
2016. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
mert bunkóságnak számít,de érthetők az érveid.Most ünnep van,meg vendégeitek vannak ezért azt akarják hogy mindenki együtt legyen.
2016. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
Én is így vagyok ezzel egyébként. A saját konfort zónámból kizökkentenek az idegenek az otthonomban. Kicsit betolakodónak érzem őket ilyenkor. Megzavarják a személyes terem. Ilyenkor jobb ha azt teszed, h inkább kimész közéjük, és esetleg megprobalsz jópofizni. Alalában én megszokom öket. Talán jobb lenne ha egy kicsit megprobálnál kijönni az idegenekkel, mert igy elobb utobb tulságosan magadba fordulsz.
2016. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én ha vendégségbe megyek a testvéremékhez,akkor is simán megcsinálom,hogy félre vonulok.Tudom,hogy bunkóság,de ott is mindig az van,hogy ha 2-3 havonta meghívnak magukhoz,kb. kétszer annyi idegen van,mint ismerős,rokon(Mert gyakran cserélgetik a gyerekeik a barátnőt/barátot,és az apukák/anyukák száma egy kombinatorikai feladat eredménye.)Ha az ember néha összeül a családdal,akkor legyen családias a légkör!
2016. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindegy, vegul lementem csak en ilyenkor olyan kellemetlenul erzem magam
2016. márc. 28. 14:08
 6/8 MZ.per.X ***** válasza:
57%

Szerintem kétoldalú ez a dolog.


Egyrészt megértelek téged is, én sem szeretem mikor idegenekkel kell összeülni, vagy akár rokonokkal és kizökkenek a komfort zónámból.


Másrészt viszont nem is kell hisztis kisfiúként viselkedni. Senki nem kéri hogy töltsd velük a napot, azt a fél órát amíg megebédeltek ki lehet bírni.

2016. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az idegeneket, én megértelek.
2016. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én sem szeretem az idegeneket. (E.T.)
2016. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!