Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék beilleszkedni oda?

Hogyan tudnék beilleszkedni oda?

Figyelt kérdés

Beléptem egy szervezési körbe, diák önkormányzatba. Nincsenek beilleszkedési problémáim, viszont itt sok srác van, ellenben sok ismerős is, nem nagyon tudok az ellenkező nemmel beszélgetni. (Lány vagyok) nem hiszem hogy bajom lenne, benne van pár barátom, mégis be szeretnék magába a közösségbe illeszkedni.

Tényleg nem szokott gondot okozni a haverkodás, azt vettem viszont észre hogy valakinek annyira könnyen megy a srácokkal való kommunikáció, csak én vagyok bizonytalan. Nem felszedni szeretnék senkit, szimplán a közösség tagja lenni,eddig mindenhol sikerült, sokan szeretnek.

Viszont itt már másabb a helyzet, nehezebben vagyok felszabadult

Szerintetek?



2017. okt. 28. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
SZERINTEM kezdj el következtetéseket levonni a témávan kapcsolatban, pélául hogy milyen körülmények számítanak neked előnyösnek és hogy miről beszél, hogyan viselkedik az akivel szóba akarsz állni és az, aki ebbe hátráltat.
2017. nov. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!