Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti miről szoktatok beszélni a...

Ti miről szoktatok beszélni a barátotokkal?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 07:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta egyedül vagyok és nincsenek barátaim, így hogy már megszoktam hogy nem beszélek senkivel már nem tudom mit mondjak ha valakivel beszélnék... Meg amúgy sem történik semmi, nincs mit elmondani. Úgy értem teljesen üres lettem belül.
2017. okt. 29. 07:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Kivel mi történt, mi fog esetleg, közös programok szervezése, kinek ki tetszik :D, igazából bármiről ami kapcsolódik az aktuális életünkhöz.
2017. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Mindenről.
2017. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy internetes haverom jó pár éve, de úgy vettem észre sz utóbbi időben, hogy már semmi értelmesről nem beszélünk. Írok valamit, vissza se ír, vagy elintéz egy aha-val. Pedig anno nagyon sokat beszélgettünk komoly dolgokról is. Szerintem vele is meg fog szakadni a kapcsatom, ahogy mindenkivel eddig. De amúgy mindennapos dolgokról beszélgettünk ezelőt. Munka, nők, számítástechnika, videojátékok, filmek. Ilyesmik.
2017. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 Nekem ilyen barátom van akivel, “nem történik semmi”, legalábbis csak a mindennapi rutinok. Mégis mindenrõl beszélünk, meg poénkodunk, vagy gondolatokat osztunk meg, filózunk, vagy épp lelkizünk is (de nem túl idegesítõen).
2017. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!