Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg szoktátok előre beszéln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok előre beszélni a barátotokkal/barátnőtökkel, hogy mikor találkoztok?

Figyelt kérdés
Mert eddig mi mindig megbeszéltük a barátommal, hogy x napon hánykor talizunk, ki mikor ér rá. Mostanában csak a napot beszéljük meg, aztán a többit aznap és általában én írok rá, hogy na akkor hánykor. Idegesít ez, mintha már neki nem lenne ez olyan fontos, másrészt meg nekem is van programom, nem csak rá várok egész nap és akkor úgy tervezem a dolgaimat.
2013. dec. 2. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy egyszer nem hívod fel.
2013. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy írsz rá, mindegy.
2013. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van amikor a barátom váratlanul állít be ide, mert ő tudja hogy mikor mi dolgom van, jó van amikor nem vagyok itthon például de általában mindig akkor jön amikor itthon vagyok. Ez néha jó érzés tud lenni hogy csak úgy átjön hozzám, de valamikor pont akkor állít be amikor dolgom van éppen.

Mi mindig megbeszéljük hogy kinek mikor jó, a párom dolgozik és gyakran kell túlóráznia szegénynek de azt mindig megmondja hogy most ekkor nem ér rá és ne zavarjam maximum ha van egy kis ideje akkor rám ír vagy felhív.

De többször van hogy én nézek be hozzá ha tudom hogy otthon van éppen bár volt már amikor úgy állítottam be hogy ő aludt, akkor kedvességből befeküdtem mellé és egy picit hozzá bújtam hogy legyen egy kis meglepetése amikor felébred :) Örül is neki sokszor csak van úgy hogy pont akkor el kell mennie de mindig szakítunk egymásra időt igyekszünk úgy kalkulálni hogy mindkettőnknek jó legyen.

2013. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!