Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mihez kezdjek...

Szerintetek most mihez kezdjek? Nagyon ég a fejem.

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, aki iránt egy kicsit kezdek többet érezni, de még bőven kezelhető szinten van a dolog, egyszerűen csak néha belegondolok, hogy milyen lenne vele járni, és nem riadnék vissza tőle :) Szóval pénteken átmentem hozzájuk, mert megbeszéltük, hogy tőlük indulunk bulizni, aztán este náluk alszunk. Történ már ilyen többször is, nem volt semmi gond. Túl is voltunk az estén, megérkeztünk hozzájuk, amikor iszonyatosan elkezdett görcsölni a hasam. Higgadt lépésekkel elmentem a WC-re, nem voltam túl stresszes, mert csak pár lépésre volt. Mikor leültem, akkor jutott eszembe a pillanat tort része alatt, hogy korábban figyelmeztetett, hogy amennyiben ilyen jellegű dolgom lenne, azt a másik klozetben tegyem meg, mert itt valami nem stimmel. Ekkor viszont már nagyon nagyon késő volt az átjutás manőverét megejteni, ezért az ott talált zacskóba gyorsan belefostam sikeresen. Egyszerűen csak nem akartam átmenni a másikra, mert féltem, hogy összefingom előtte a lakást. Na mindegy, szóval szerencsém volt, mert nem hallotta azt az ordenáré hangorkánt, amikor a fekália fénysebességgel kirobbant a seggemből, majdnem átszakítva azt a zacskót, tehát értitek, hogy mennyire durva volt a szitu. Zacsi elkötöz, ablak kinyit, de mi legyen a csomaggal? Nem tudtam mit tenni, volt a WC bejáratánál egy nagy zsák, benne ruhákkal, mivel nem akartam, hogy meglássa a kezemben, és kérdezősködjön, ezért kifelé menet kapásból betettem ebbe a zsákba, gondoltam majd hajnalban előbb kelek és kiviszem. Minden király, reggel nyitom ki a szemem, valami furcsa volt. Nagyon frankón elaludtam, és majdnem délben keltem fel. Sietve sétáltam kifelé, mikor láttam, hogy az a zsák sehol, de rá sem mertem kérdezni nála, így elköszöntem és haza is mentem. Tegnap írt messengeren, hogy az anyjáék azon értetlenkednek éppen, hogy ki lehetett az az alpári türhő barom, aki a saját szarját beledobta a rászorulóknak szánt ruhák közé, mert valami ünnepélyes átadáson valaki belemarkolt, kiszakadt az a gyenge zacskó, és az egészet ki kellett kapásból mosni. :(

2017. okt. 29. 15:07
 1/9 anonim válasza:
100%
Szép volt Andersen.
2017. okt. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
XDD Ember ez szar ügy. Bocsi de nem tudok segíteni. :) Lehet bocsánatot kellene kérni. :)
2017. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Háry János
2017. okt. 29. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Unalmasak már ezek a szarós sztorik. Ugyanazt az egy alapváltozatot cifrázzátok tovább. Találjatok már ki újat.
2017. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bárcsak ez is egy unalmas sztori lenne...Addig örülj, amíg neked ez csak ennyit jelent és nem válik valósággá...
2017. okt. 29. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekesen összemostad "belefostam sikeresen" A sikerről nem a befosás jut eszembe.
2017. okt. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem élek ezen az oldalon, és nem láttam az előző fosós kérdéseket, és most épp visítva röhögök :D Az se baj, ha kamu, amíg így van megfogalmazva.

Ha igaz a kérdés, akkor ne fájjon a fejed, mindenki csinál hasonló ökörségeket részegen. Ha a csaj a barátod, akkor egyszerűen meséld el neki, és kérj elnézést. Jó eséllyel ő is visítva fog röhögni. Ennyi :D

2017. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Én se bírtam ki nevetés nélkül.
2017. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak, akik viszonylag normálisan válaszoltak. Végül bocsánatot kértem és emondtam a szüleinek is, hogy miért csináltam. Nagy nevetés lett belőle, de azért égés...majd az idő gyógyítja.
2017. okt. 31. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!