Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Sajnos visszahúzódó típus vagyok, általános iskolában addig voltak barátaim még új osztálytársak nem jöttek, feléjük nem sikerült nyitnom,így egyedül maradtam. Középiskolában is csak 1 barátom van, és van egy barátom is. Rajtuk kívül senkim sincs. Hogy szerezhetnék barátokat? Kis város mellett lakom így a "menj el sportolni" lehetőség nem igazán játszik.
2017. okt. 30. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az eddeg említetteket megértem, árérzem, de ha hosszas sétára méssz, valamennyira az a tevékenység is megteszi mint sport. Próbálj partnerrel eggyütt ismerkedni, további kapcsolatokat teremteni, amiből remélhetőleg lesznek új barátaid is.
2017. nov. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fruzsikaaaaaa válasza:
Én is pont ilyen voltam amíg kisvárosból föl nem kerültem Budapestre tanulni...keress új társaságokat, új emberek ...legyél nyitott ...mesélj vicceket:)
2017. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!