Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Internetes legjobb barát?...

Internetes legjobb barát? Hogyan lehet?

Figyelt kérdés

A kérdésem kicsit furcsa lehet elsőre, de annyi helyről halani hogy az internetes barátságok is nagyon jól tudnak működni. Na most nekem elképzelésem sincs hogy ez egyáltalán hol lehet kivitelezhető és hogy hogyan?


Igazából kipróbálnám hogy milyen Én a tumblr nevű oldalon próbálkoznék, szerintetek hogyan csináljam?

Illetve véleményeket szeretnék :)

Előre is köszi


20/L


2017. okt. 31. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Èn szívesen beszèlgetek ha gondolod. :D

24l

2017. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bakalaka19 ***** válasza:
Posztolj valamit a blogodra és ha reagál rá valaki akkor kezdj el beszélni vele. Van pár Tumblr csoport Facebookon. Csatlakozz valamelyikhez.
2017. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy jön. Én Ncore-on ismerkedtem meg egy velem egykorú sráccal. Ennek már vagy hat éve. Jó barátok lettünk az interneten, néha találkozunk is. Az utóbbi egy évben viszont már semmi értelmesről nem beszélgetün. Igazából nekem megváltozott az érdeklődésiköröm, neki maradt a régi. Lassacskán meg fog szűnni ez a baratság így kb hat év után. Írok neki napokig nem is válaszol, ha válaszol is csak 1-2 szóban. Sokszor ignorál. Végül is mind egy, mert sosem voltak barátaim, őt sem tekintettem teljesen annak, de azért jó volt valakivel beszélni napi szinten. De ha gondolod, akár írhatsz is, meglátjuk lesz-e közös téma. :)
2017. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Szóval akkor nem reménytelen a dolog. :D


A facebookos csopikaz nem nagyon kedvelem. A legtöbb csak a hülyeséggel van tele. :D De lehet próbálkozom.


Köszönöm mégegyszer :)

2017. nov. 2. 12:46
 5/5 anonim válasza:
Simán lehet találni internetes legjobb barátot. Én 1 éve ismerkedtem meg vele itt gyakorin, és napi szinten beszélgetünk egymással. Találkozni még nem sikerült a távolság miatt, de ez nekünk nem is baj. Szóval szerintem nem kell messzire menned, hogy találj.
2017. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!