Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Harcolnál egy munkatárs...

Harcolnál egy munkatárs barátságáért?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 17:17
 1/7 A kérdező kommentje:
próbáltam hozzá közeledni de nem nagyon akar elfogadni, akkor meg én ugy érzem felesleges minden
2017. nov. 1. 17:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed. Én személy szerint senkiért sem harcolok, mondjuk egy barátom sincs. Egyszer nyíltam meg egy lakótársamnak, azt hittem barátok maradunk miután elköltözöm. Azóta se tudom mi van vele. Szóval nem. Aki marad, az marad, aki megy, annak jó utat kivánok.
2017. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem... már kinõttem abból, hogy bárki barátságáért harcoljak. Viszont, ha eddig barátok voltatok, és miattad romlott meg a kapcsolat, akkor egészen más a helyzet. Nem egyértelmû a kérdés.
2017. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Nem, a páromon kívül senkiért.


Te is vedd észre magad, hogy nem tart igényt rád :)

2017. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

észrevettem

csak azt mondják miért nem "törtetek"

hát nekem az nem megy ....

2017. nov. 1. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Alapból a munkatársam nem kell hogy a barátom legyen, csak tudjunk jól együtt működni ha kell. Másrészt a barátság magától jön, nem lehet "törtetni" érte.

2017. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, hasonló megfontolásból, mint az előttem lévő.
2017. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!