Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl bunkó lenne exemmel, ha...

Túl bunkó lenne exemmel, ha ez lenne a feltétel?

Figyelt kérdés
Exem le kellett tiltsam hogy ne irhasson, mert állandóan keresett szakitás után és okoskodott. Ezt szó szerint kell érteni, állandóan beleszólt az életembe, abszurd módon. Kérte, hogy ne dolgozzam, hogy csak vele foglalkozhassak, pedig ez lehetetlen volt mert akkor utca lett volna nekem. Ha valami, amit tettem, ami teljesen helyén való volt, de nem az ő kedve szerint való, akkor állandóan a fülemet rágta a dologgal, bántott, elégedetlenkedett, nyafogott. Szakitottunk és utána irkált de regényeket. Ecsetelte, hogy mit miért csinálok rosszul. Ő egy olyan ember, akit energiavámpirnak lehet hivni. Elgondolkodtam, hogy feloldom, mert tudom irna ha hagynám, meg persze érdekel mi van vele, szüleivel is jóban voltam, de attól tartok ugyanazt csinálná, kritizálna. Ezt más nem tűröm senkitől sem el, elég volt belőle. Szóval az t gondoltam, hogy feloldom, de megirom neki, hogy a feltétel az, hogy nem kritizálhat, burkoltan sem, nem szólhat bele abba hogy mit csinálok. Mit gondoltok?
2017. nov. 1. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne oldd fel a tiltást.

Ugyanott tartanál, mint előtte.

2017. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha végleg elengednétek egymást!

Úgysem fog megváltozni.

2017. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vissza nem megyek hozzá ez teljesen biztos, nem ezért irta ki a kérdést.
2017. nov. 1. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szüleire vagy kíváncsi, akkor tőle függetlenül még tarthatod velük a kapcsolatot. De azt az illetőt, hanyagold
2017. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!