Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne változtatni rajta (m)?

Figyelt kérdés

Van egy "tulajdonságom", vagy nem is tudom minek nevezzem, ami zavar. Szóval a lényeg az, hogy az évek során nagyon bizalmatlan lettem az emberekkel szemben, senki sincs (családon belül sem), akiben teljesen megbízok. És nem tudom komolyan venni a barátságaimat. Mármint, nem tudom senkire rámondani, hogy a barátom, mert képtelen vagyok kinyílni annyira felé. És csak lököm el őket magamtól, ha úgy érzem túl jóban vagyunk, persze tudat alatt, de keresek indokokat a vitára. Megbántom őket, amit nagyon bánok és szégyellek utólag. De ami a legjobban idegesít, hogy mintha próbának vetném alá őket. Persze nem szó szerint, csak ezek által a kreált konfliktusok által. Vagy mikor mély lelkiállapotban vagyok, és totál kiborulok, valahogy mindig úgy alakul, hogy egy ilyen illető ott van. És valahogy, ha valaki ezt tűri éveken keresztül, csak akkor bírok jobban közeledni.


Ez most elég betegesnek tűnik így leírva, de a lényeg, hogy szerintetek lehet változtatni ezen a rossz beállítódáson? És ha igen, hogyan?



2015. júl. 9. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem beteges, csak kicsit furcsa.

Nemed és korod?

2015. júl. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Biztos van ember, aki tetszik/jobban érdekel mint a többi. Próbálj benne megbízni, és beszélgess vele. Ha van valaki aki felé szívesebben kinyílnál, akkor hívd félre, és beszélj vele. Amíg nem bízol meg egy emberben sem,addig magadban sem fogsz, és addig másokat sem tudsz elfogadni.
2015. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és lány. Igen, tudom, hogy ez próbléma, pont ezért szeretnék változtatni.... csak az van, hogy tudat alatt mintha lenne egy ilyen késztetésem, hogy mutassam meg a legrosszabbik "arcom", és ha úgy elfogadnak, csak akkor tudok talán bízni...de majd igyekszem változni és köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!