Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is gyanús ez a...

Szerintetek is gyanús ez a hirtelen kedvesség?

Figyelt kérdés

Egy kissé komplikált a helyzet.

Egy cégnél dolgozom, irodai munkát végzem, ahová a volt barátom segített bekerülni, legjobb barátja a menedzser, aki a tulajdonosnak a lányával( 21 a csaj,aki főnöknek számít itt) volt együtt 4 évig . Az első látásra nagyon nem volt szimpatikus, szinte levegőnek nézett és úgy tűnt zavarja, hogy az exével dolgozom egy irodában. Soha nem hallottam senkitől, hogy utál, viszont éreztem .Gondolom ismeritek az érzést, amikor valaki nem kedvel..

Viszont tegnap átjött az irodába és elhívott egy buliba, asztalt foglalt, mondta, hogy nem kell fizetnem semmit és a szülinapomat is megünnepeljük(totál idegenekkel) + pasikat is talál majd nekem (mintha én nem tudnék magamnak találni ha akarok - nem ismeri a személyiségemet, teljesen az ellentétét hiszi, amilyen valójában vagyok, azt hiszi egy kis szerény szótlan, magányos senki vagyok, pedig csak előtte nem nagyon mertem pofázni, meghúztam magam, mert tudtam, hogy ő a főnök aki nyilván pikkel is rám).

Kicsit furcsa volt, mert eddig még nem váltottunk két mondatnál többet, nem is ismerjük egymást persze.

Igen-t mondtam, de kicsit tartok ettől az egésztől és nem vagyok biztos abban, hogy ezt teljesen jó szándékból ajánlotta fel, mert itt már történt olyan, hogy a munkásak elmentek bulizni és egy lány( a főnökasszony legjobb barátnője volt) leitta magát, csinált valami hülyeséget és emiatt ki lett vágva a "legjobb barátnője" által a munkahelyről. Nem tudom, hogy ő itt arra számít, hogy majd én is ezt fogom csinálni , vagy bedrogozom és végül lesz oka, hogy kirúgjon , mert amúgy mindent hibátlanul végzek munkán, szóval amúgy nem találna rajtam fogást. Vagy csak én vagyok paranoiás és túlságosan távolságtartó? Soha nem gondolkodtam azon, hogy vele barátkozzak, mert teljesen ellentétek vagyunk, ő az a miniruhás, asztalon táncolós , ordítozós p*csa èn pedig kicsit komolyabb, pedig fiatalabb is vagyok nála..nem tudom mit kellene csinálnom.

Köszönöm előre is a válaszokat erre a hosszú és unalmas kérdésre.


2017. nov. 3. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha már igent mondtál, menj el szerintem. Figyelj arra mit iszol, nem ám kapod a ginát és kellemetlen szituba kerülsz. Kicsit szerintem próbálj lazítani is a kapcsolatotokon, de csak óvatosan! Azt kívánom, hogy érezd jól magad majd a bulin!
2017. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!