Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti ezek után visszaírnátok...

Ti ezek után visszaírnátok neki? Míg barátnője volt, nem keresett, most szakítottak, ismét írt.

Figyelt kérdés

4 éves barátság volt. Nyáron barátnője lett, és vele volt folyton. Amit megértettem,mert biztattam is, örültem a boldogságának. Egy idő után más téma nem is volt csak ez a lány. Az én dolgaim nem is érdekelték, aztán elkezdtett bunkón viselkedni, látszott hogy le akart rázni, majd vissza sem írt már semmit. Ez volt júliusban. Nagyon rosszul esett, de felfogtam. Én sem kerestem többet,mert látszott hogy nem kíváncsi rám.

Majd tegnap nagy meglepetés volt, hogy írt nekem: Azt írta hogy nagyon régen beszéltünk, és kérdezi mi újság velem. Este észrevettem hogy levett mindent ő is és a barátnője is facebookról. Gondolom tegnap szakítottak, ezért írt nekem, mert rajtam kívül egy barátja sem volt régebben sem..

Nem nyitottam meg az üzenetet. Ti mit tennétek a helyemben?

N


2017. nov. 4. 09:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ha törölt az ismerősei közül, nem hiszem hogy újra bejelölne. Csak tudnám hogy akkor ennyi hónap után minek írt. Meg mit várt? Az igazat írtam meg neki, de látom ő van megsértődve.
2017. nov. 4. 11:41
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak sírni akart valaki válán. És többet ne foglalkozz vele.
2017. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!