Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerre hány legjobb barátom...

Egyszerre hány legjobb barátom lehet?

Figyelt kérdés
sokan azt mondják egy,de azért tőletek is szeretném tudni ti mit gondoltok?

2017. nov. 4. 22:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mit gondoltok?
2017. nov. 4. 22:57
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nincs megszabva. Amennyit te egyformán nagyonszeretsz. Amennyit te annak érzel; ebbe nincs másnak beleszólása. Ugyanolyan jó a viszony, ugyanúgy meg tudtok beszélni mindent, kölcsönösen fordulhattok egymáshoz, nem bántjátok egymást, nem szólogattok be max viccesen, nem kritizáljátok, hanem elfogadjátok egymást minden dolgával, megértőek, toleránsak vagytok egymás iránt, tanácsot adtok egymásnak, ha kéri.
2017. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2017. nov. 4. 22:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
több is lehet
2017. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem undorito dolog rangsorolni a barataidat...de lehet ezzel csak en vagyok igy. A barataid legyenek a legjobb barataid azert baratok nincs koztuk legjobb.
2017. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
8-an indulnak egy futóversenyen. Hány első helyezett, azaz hány LEG-gyorsabb lehet köztük?
2017. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak egy, jól írta az előző.
2017. nov. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2017. nov. 5. 07:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy. A "leg" ugyanis a sok "jó" közül egy adott pillanatban egyet fokoz a többi fölé. De ez inkább a magyar nyelv sajátossága, nem a te bizonytalanságod. Úgy gondolom, hogy nálad az a helyzet, hogy több pillanatban más és más ember iránt érzed, hogy most akkor ő a "legjobb".
2017. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én úgy tudnám "besorolni" a barátaimat, hogy (természetesen nincs semmi elvárás hogy mi alapján kerül valaki az adott placcba, ezt az élet formálja.)

Barát: akivel néha elmegyünk egy moziba, csavarogni, beszélgetünk, stb.

Jó barát: aki sokat tud rólam, bízok benne, sokat járunk el együtt valahova, stb.

És a legjobb barátom a lelkitársam. Aki mindent tud rólam és ténylég feltétel nélkül megbízol benne. És nincsenek kétségeid affelől sem, hogy bármikor számíthatsz rá mindenben.

2017. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!