Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet az embernek...

Loket kérdése:

Szerintetek lehet az embernek egyszerre több igazi legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Szerintem egyetlen egy igazi legjobb barátság van, a többi jó barátság. Szerintetek?

2014. márc. 18. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez más mint a szerelem, lehet szerintem de nagyon ritka, mert nincs annyi ideje egy embernek, hogy több nagyon jó igaz baráttal is tartsa a kapcsolatot. Én nem mondom, hogy nekem volt, mert a 2 igaz barát nem egy időben volt az életemben.
2014. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, ha több kutyát tart az ember, mivel a kutya az ember legjobb barátja!
2014. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet sok.


Idöközben lehet, hogy valakihez közelebb érzed idönként magadat, de attól még akit ritkán látsz is lehet a legjobb barátod.


33 éves vagyok. 3 legjobb barátom van.

Az egyikkel ovis korunk óta vagyunk barátnök, egymásmellett ültünk a suliban....

A másikkal 13 évesen ismerkedtem meg, és neki akkor már volt ovi óta egy legjobb barátnöje. Most 33 évesen ez a 3 lány a legközelebbi ember hozzám. Tiniként egymás karjában sirtunk, együtt nevettünk, mindent együtt csináltunk. Voplt 4-5 év amikor az egyikkel voltam közelebb. Most az utolsó években az ovis barátnömmel vagyok köezelebb...

Mikor férjhezmentem, mikor váltam, mikor gyerekek születtek mind mind ott volt mellettem.


Mopst már sokszor csak havi 1x beszélünk, és van hogy hónapokig nem is látom öket, de ök mindig is a legjobb barátaim maradnak.

2014. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos ideig biztos, de utána...
2014. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
emberekből van vagy 10 legjobb barátom és vagy egy maréknyi haverom
2014. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze nekem is több van.
2014. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 annnusss*-* válasza:

Szerintem lehet,mivel vannak olyan helyzetek is mikor nem tudsz választani hogy kivel menj valahova vagy ilyesmi.Szerintem abszolult !:)

16/L

2014. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!