Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre vágott át a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre vágott át a párom és a "legjobb barátnőim". Hogy tovább?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy volt egy nagy "baráti" társaságom, illetve egy jól működő párkapcsolatom.

Ezek a gyönyörű és jószívű leányok elkezdték a hátam mögött kavarni a katyvaszt, és kibeszélni engem, illetve flörtölni a párommal.

Az én csodás barátom vevő volt a flörtre, szerinte ezek aranyos lányok, kedvesek, és mindenki szerint bennem van a hiba(hogy értsétek a flörtöt, a barátomnak küldött a barátnőm egy képet magáról, hogy a párom kedvéért az xy ruhát fogja felvenni, meg, hogy a párom kedvéért vágatta le a haját).

Mikor számonkértem, én voltam a rossz és a hisztis, és most az egész baráti társaság engem beszél ki.

Töröltem magam a facebookról, erre kaptam az üzeneteket, telefonhívásokat, hogy jajj mi történhetett velem!

A nulláról kell újrakezdenem az életemet. Mit tegyek?

Nagyon fáj,egész nap üres vagyok.

Ráadásul mindenki engem hisz most egy mentálisan beteg embernek, aki idegroncs, és szerintük iszonyat hisztis vagyok.

A másik lány barátnőm besértődött, hogy a FACEBOOKON nem írtam neki vissza, és összeállt másik 3-4 lánnyal, és most én vagyok a téma.

És ha nem akarnék törődni velük, valahogy mindig felbukkannak körülöttem.

A párom meg(aki nem lesz a párom jövő héttől) teszi a szépet, hogy én vagyok a világ legcsodásabb barátnője. Hányok ettől.

Hogy éljem túl? Hogy maradjak erős?


2017. júl. 27. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora világi nyomorékok. Jó nagy csicskák a """"barátaid""""""" már nem azért. Felejtsd el őket,szerezz új barátokat :) ezek idióták mind,a pasiddal együtt. Az meg hogy a bnőd így flortolt a pasiddal,nagyon szánalmas, szégyellje magát.
2017. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
97%

Ne értsd félre, de egy ilyen barát nem barát. Tudod, van az az "íratlan szabály", hogy a barátnő kiszemeltje/pasija tiltólistás. Szóval ne érezd magad emiatt hibásnak. Én a helyedben viszont megbeszélném a dolgokat. Nem tudom, a pasiddal akkor most együtt vagytok? Ha tényleg szeret, akkor megtudod vele beszélni, hogy nem hisztis vagy, hanem okkal vagy féltékeny, hiszen vevő a "barátnő" cselekedeteire. A barátnőiddel meg közölnöd kéne, hogy ne a te pasidra másszanak rá, hanem keressenek sajátot. Különben is a végén még ők is megküzdenek egymással a srác szívéért? Vagy mindezt azért csinálják, hogy neked szarul essen? Ha előbbi, akkor gratula nekik, ha utóbbi, akkor jobban is jársz, ha nem tartod velük a kapcsolatot. AZ életedet nem kell újrakezdened. Tudom, hogy meg tudod oldani!! <3 Csak húzd ki magad, légy büszke arra aki vagy, és mosolyogj! Mutasd meg, hogy rajtad nem használnak holmi gyerekes játékok. Én egy kicsit fájdítanám a pasi szívét. Öltözz ki úgy mint eddig sosem, mutasd meg, milyen tökéletes nő vagy! Semmiképp se okold magad, és ne bánkódj. A fagyi max 2 napig teszi meg jótékony hatásait. A hajvágos csajszinak nyugodtan megmondhatod, hogy nehogy már egy pasitól függjön, legyenek önálló döntései.


Kitartás, csajszi! Várom a fejleményeket! <3

2017. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk ez a (párom, aki nem lesz a párom jövő héttől) elég fura megnyilvánulás!


De a lényeg, hogy az igazi barátnők nem csinálnak ilyet, pláne nem kezdenek ki a pasiddal, ha meg a pasid is vevő erre, tényleg szakíts vele! Hidd el, náluk biztosan találhatsz jobb pasit és jobb barátnőket is! :) Tudom, hogy mondani könnyű, de idővel biztosan sikerülni fog, az idő sokat segít majd!


És tanulj ezekből az esetekből, fontos a bizalom, de nem mindenki méltó rá!

2017. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem. Szóval mi a baj a kapcsolatoddal? Egy kis ártalmatlan flört?


Az, hogy a barátnőid gyökerek, egy dolog. Nagyon tipikus-sztereotíp esete a női barátságoknak egy ilyen végkifejlet.


De honnan tudod, hogy a barátod nem csak az egóját növeli a csajokkal, és amúgy hűséges és csak téged akar?

Beszélni is kéne a dologról, megy így tényleg csak te leszel a lúzer a sztoriban.

2017. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát mit ne mondjak, akinek ilyen barátai vannak, nem kell ellenség... :/ Vannak más ismerőseid, akikkel kicsit ki tudsz kapcsolódni? Valami normális, ezáltal a kavarástól nem érintett ember most jól esne neked.


Kitartást!

2017. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen barátok nekem nem kellenének!!! Offold őket is,és a csávót is.Ha szeretne,nem így járna el!Nem menne bele a hülye játékaikba.

Igenis kezd újra.Mosolyogj sokat!És keress új barátokat!! De jobban szűrd meg őket!! :)

NEM veled van a baj.Ez beteges,amit csinálnak!

2017. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked nem is kell ellenség, hiszen ott vannak a "barátaid"...
2017. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőőős! :D


Dettó, kicsit több, mint két éve épp ezért szakítottunk az exszel.

A "barátnőim" zömét kidobtam vele együtt, egy lány maradt, akivel még beszélek néha, de ennyi.


Azóta 1000km-re élek a párommal, és maximum haveri viszoyban vagyok bárkivel is. Ennyi, eddig is zömmel egyedül voltam, barátok nélkül, ezentúl is egyedül leszek, de legalább nem csalódok még egyszer ekkorát azokban, akiknek bizalmat adtam.


28n

2017. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen szomoru amikor olyan emberekkel baratkozik ossze az ember, akik igazabol nem is igazi baratok.


Ilyet tenni a masikkal es utana meg ok vannak besertodve a barattal egyutt.


Szornyu. Ne csak a baratot dobd hanem ezt a gitt egyletet is.

2017. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus... A nők jó nagy része (tisztelet a kivételnek) ilyen. Ott szúrnak beléd, ahol csak tudnak. A munkahelyen is csak ezt látom, ezért nem barátokozok nőkkel, pasikkal meg másért.

Na, de a lényeg:

Fel a fejjel, ne úgy fogd fel, hogy veled történt rossz... Ők a hányadék trágyadombok, és ők ilyenek is maradnak, te viszont semmit nem veszítettél, viszont nemsokára annál többet fogsz nyerni. :-)

By the way: Múltkor is te írtál ki kérdést ugyanerről? Kísértetiesen ugyanaz a történet.

2017. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!