Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék segíteni?

Hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Egy barátom meleg, és folyton magányos, társaságra vágyik. Sajnos pasikkal nem jön ki jól, vagyis inkább nem kíváncsiak rá a haverjaim, így nem lóghat velünk. Én próbálok sokat lenni vele. Elfogadom a másságát, de túl érzelmes, szeret vásárolni, lányos személyiség, sokszor nem értem meg. Biztos vagyok abban, hogy kellene neki egy lány barátnő, akivel hasonlóak. Társaságba nem tudom elhurcolni, mert félénk. Fb-on sem ajánlgathatom őt lányoknak, nem írhatok rá random csajokra úgy, hogy "Van egy meleg barátom, esetleg minden álmod egy ilyen fiúbarát?"

Szeretnék neki segíteni, hogy legyen végre egy olyan barátja, aki meg is érti.



2017. nov. 7. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Van gyakorija felhasználója?

Szívesen barátkoznék vele.

L

2017. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha bemutatsz 2embert egymásnak,nem biztos hogy barátok tudnak lenni,hogy” na tessék barátkozni”.Ő tudja ki az akivel szívesen elbeszélget,ha meg párkapcsolatra vágyik az melegként mégkomplikàltabb ha te akarnád összehozni valakivel.Ha te szívesen barátkozol vele a legtöbb amit tehetsz,hogy bátorítod az ismerkedésre,a nyitottságra,fenntartod vele a barátságot de ennyi,nem oldhatod meg az életét helyette.
2017. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
te egyébként lány vagy fiú vagy kedves kérdező?
2017. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Van gyakorija, igen.

Én fiú vagyok, kedves utolsó.

2017. nov. 7. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Vagy kialakul, vagy nem. Ha ez a sorsa, nem tudsz neki segíteni talán ez most olyan helyzet. De ha a sorsának a mérföldkövezett, kiszögezett részét képezi, akkor viszont még bármilyen másvalaki általi beavatkozás nélkül is összejön neki. Megvan, a kőbevésett kifejezésre gondoltam. De az is lehet,hogy nincs kőbevésett, csak opcionális, hogy vagy igen, vagy nem; de az is lehet, hogy épp az neki a kőbe vésett, hogy most (akár egy darabig, akár sose) nem lesz neki olyan barátnője. Amúgy szerintem lehet, hogy kérdezd meg anyukádat, hogy esetleg dumálna-e vele, de mondjuk neki is van saját anyukája, ő nem tudom, hogy mennyit foglalkozik a barátoddal, lehet, hogy kéne neki többet, de ezt inkább talán szerintem ne említsd meg neki, mert nagyon csúnya sértődés tudna belőle lenni. Egyébként még ez is csak egy felvetés, szóval különben is lehet, hogy egy tündér az anyja, és vádaskodásnak tűnne, közben pedig lehet, hogy imádják egymást.
2017. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Mennyi idős a meleg srác? És miért szerepel "anime" a kulcsszavak között? Animés a meleg srác?
2017. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt már 20 éves.

Animés, igen, és gondoltam, ha adok kulcsszavakat, és olyan illető látja a kérdést, akit valamelyik szó érdekel, akkor esetleg megismerné, mert van közös érdeklődési kör.

2017. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

el tudnátok esetleg menni együtt olyan helyekre, csoportokba, ahol tudna barátkozni? pl. LBGT meetingek (nem szórakozóhelyekre gondolok elsősorban, csak kávézgatás, beszélgetés), ha iskolába/egyetemre jártok, esetleg ott valamilyen társasághoz benézhetnétek? filmnéző klub, ilyesmi? bármi, ahol van legalább egy kicsi közös pont/érdeklődés a barátod és a tagok közt.


egyébként hadd jegyezzek meg valamit. kérdező, semmiképp sem lecseszni akarlak, mert látszik a jóindulat, de szólni szeretnék, hogy a "yaoi" itt nagyon nem szerencsés kulcsszó. azok a hetero lányok, akik nagyon imádják a yaoi-t, sokszor fetisizálják, kiegészítőként, furcsaságként (lehet, hogy pozitívan, de mindenképpen "más"ként) kezelik a meleg fiúkat, vagy azt gondolják, hogy beteges, zaklató szinten beleavatkozhatnak a szexuális életükbe. ezt úgy mondom, mint egy meleg románcot néha fogyasztó leszbikus, akinek a szintén anime néző meleg barátai sajnos elég gyakran mesélnek ilyesmit. persze nem lehet ilyen durván általánosítani, csak így hívószóként kicsit visszaugrottam a képernyőtől, mikor megláttam, ezért szólok. szóval ha valaki itt úgy jelentkezne nálad privátban, hogy "nagyon szeretnék barátkozni a barátoddal! imádom a yaoit!" akkor az lehet, hogy nem lesz egy jó élmény a barátodnak, ne tedd ki ilyesminek.

2017. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!