Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezzek animés barátokat...

Hol szerezzek animés barátokat? ^^

Figyelt kérdés

Mondo conra nem járok még.

15 éves lány vagyok, volt animés barátnőm, de vele már nem beszélünk, más iskolába mentünk.:c

Ismertek olyan oldalt, ahol sokan vannak? :DDDDDDDDD



2017. nov. 7. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Facebookon csoportokban lehet ismerkedni,meg a Mondo Con-on :D
2017. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát... én is épp animés barátokat keresek ^^
2017. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is animés vagyok. 17L :)
2017. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Firedoom ***** válasza:
Mifelenk szoktak szervezni direkt animes talalkozot. En egyszer voltam egy ilyenen es conhoz kepest valoban eleg gyer, de ismerkedni pl lehetne rajta. Az ilyeneken kivul csak a face csoportok maradnak.
2017. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Animés vagyok, 14L

:)

2017. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rám írnátok privátban? :D
2017. nov. 8. 16:50
 7/15 anonim ***** válasza:
ne itt
2017. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Okés, bocsi. :(

:D

2017. nov. 8. 19:58
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Ezt sose fogom megérteni miért kellenek pont animés barátok.. szerintem jobban jársz ha sok emberrel barátkozol az anime csak egy közös pont lehet amiről váltotok pár szót, ha csak azért keresel animés barátot , hogy csak arról beszéljetek folyamatosan akkor gratulálok
2017. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azért, mert egy gyökér introvertált ember vagyok, és nem nagyon tudok beszélgetni, főleg nem élőben, mert nincs semmi közös pont.

Ha van egy közös témánk, akkor nem akad meg egyből a beszélgetés, valamint általában az animések jó fejek(KIVÉTELEK VANNAAAAAK) :DD

Nem animéseknek pedig nem tudok ömlengeni a tömérdek hülyeségemről, mert magasról leszrják.

2017. nov. 8. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!