Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol és hogyan tudnék ismerkedn...

Hol és hogyan tudnék ismerkedni itt élő, magyarul is beszélő (persze nem gond, ha nem tökéletesen), ázsiai származású fiúkkal/lányokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az ázsiaiakat. (Most nem az oroszra gondolok, természetesenxD) Szívesen beszélgetnék velük, nagyon érdekesnek tartom őket.*-* (na meg vonzónak, de ez mellékes.xD) Lehetőleg Magyarországon találhatok ilyet? Nagyon jó lenne!

2017. nov. 11. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondocon-on nézz körül esetleg, ott lehet vannak.
2017. nov. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
És hány ázsiait ismersz hogy szereted őket? Vagy van valami sztereotípia a fejedben és azt kergeted?
2017. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van egy ilyen chat oldal, nem tudom, tudsz-e japánul, koreaiul vagy kínaiul? :DD

Ha pesti vagy, ott nagyon sok ázsiai szármzású ember van.

Itt, Debrecenben is vannak, ami meglepett, hisz csak mostanában látom őket. :D

Aztán a kínaikban is van általában egy kínai származású boltos. :DD

Debrecenben olvastam, hogy hol ebédelnek sokan, de azt már nem tudom, nem is érdekes, ha nem idevalósi vagy...:)


(Én is imádom őket, mármint kinézetre, hisz nem ismerem a személyiségüket :3)

2017. nov. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van néhány kínai ismerősöm, és igen, szeretem őket.:) De kíváncsi vagyok másokra is, de ezek szerint te valószínűleg nem érdeklődsz más nemzetek iránt kedves 2.

Első válaszoló, neked pedig köszönöm, majd elnézek oda is.^^

2017. nov. 11. 08:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy vannak-e ilyen chat oldalak amúgy. Nemrég kezdtem el japánt tanulni, de sajnos abba kellett hagynom a tanulás miatt. Egy Szolnok melletti városban lakom, ahol magyaron kívül más nincs is.xD Egyébként köszönöm a választ.
2017. nov. 11. 08:55
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Sarkany center.
2017. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
De érdeklődök más nemzetek iránt, csak annyi ilyen kérdés volt mostanában, hogy magyar lányok ázsiai fiúkat kerestek.. Miközben még az adott országról sem volt semmi fogalmuk. Csak Ázsiai- cuki-és ennyi elég is volt. Mintha attól hogy valaki japán, vagy kínai, nem lehetne erős egyéniség, vagy rossz természetű... Úgyhogy nem tetszik ha valaki kinézet meg sztereotípia alapján sorolja be az embereket miközben semmit sem tud róluk. De örömmel olvasom hogy te nem ez a kategória vagy.
2017. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem vannak ázsiai barátaim, rokonaim. Egyikük sem vevő a naív, hiányos tudású, animés és / vagy kpopper tini lánykákra.
2017. nov. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már egészen kiskorom óta érdeklődöm különböző országok, kultúrák után, és később rájöttem, hogy inkább az ázsiai kultúrákhoz húzom.


Utolsó... Hát szerintem hozzád nem is érné meg bármit is válaszolni, mivel úgy ítélsz meg, hogy egyáltalán nem tudsz rólam semmit, csakhogy "nagyon szercsi ázsiai cukibársonyfiúk". Tévedsz. Világ életemben jobban szót értettem a fiúkkal, mint a lányokkal. De köszönöm a válaszod.:)

2017. nov. 14. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!